Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet így esélyem valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így esélyem valaha arra, hogy egy fiú elfogadjon engem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annyi a problémám, hogy nagyon kövér vagyok, 174 cm magas és 103 kg.

Szerintetek lehet így annak esélye, hogy valaha lesz barátom, és nem egyéjszakásra gondolok, hanem igazi kapcsolatra?

Egy ideje próbálok lefogyni, évek óta sportolok, és kb 4 hónapja egészségesebben étkezem.

Szerintetek, mit gondoltok?



2019. jan. 6. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
persze hogy lehet :) Belsőn múlik EGY ÉRTELMES embernél a külsőre az arc a lényeg, fogyni pedig lehet. Azért a nádszál annyira nekem nem is bejövős. Én is voltam 90 kiló. Fogyni lehet nekem is sikerült kicsit. Biztos hogy van esélyed mindenkinek van. Mint 2 vénasszony receptet cserélhetünk csak edzéstervre :'D na de egyébként elárulom a titkom.. Felülés. Én kb ezzel fogytam 12 kiló KB 2 hónap alatt.. és nem is minden nap csináltam.. Főleg mert lusta srác vagyok én ilyen megerőltetésekre meg ilyesmi. Sportolsz normálisan eszel igy nem lehet baj. Attól pedig még ugyan úgy lehet szeretni Téged is!
2019. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2019. jan. 6. 15:35
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Nincs mit remélem jobban érzed magad :)

Mindjárt felsorolom az én problémáimat és megmondod engem elfogadhatna-e egy lány :P Na jó csak vicc volt :( :D

Sok szerencsét a fogyással, legyél egészséges nehogy beteg legyél ;)

2019. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén mostanság a fiúk a Külsőt nézik általában egy lányon (pl.fenek,mell,has,comb) .De az mindenképp jó hogy szeretnél ezen változtatni ,és legyél egészséges .

Tudod a sok súly betegségekhez vezet egy bizonyos kor felett .

Azt ajánlanám ,hogy fogyj le ,ne olyan betegesen taplblettakkal 10 nap alatt :D.

Csak úgy ahogy mondtad sportoljon és egészséges étkezés és kevés szinte semmi édesség/nasi.

És akkor tuti találsz egy fiút ,aki vonzódnak is fog hozzád ,mert egy kapcsolatban az is fontos.(gondolom,mondom én tapasztalat nélkül :P )

Sok sikert ,kitartás❤️


16/L

2019. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Úgy van 4-es. Ezek szerint súlyproblémákat kell megosztani ahoz hogy normális lányokat gyűjtsünk egy helyre. Mostmár ezt is tudom :'D

Barátkozzatok össze 2 normális lány. Ritka :)

2019. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, csak nem könnyű ismerkedni. Próbálkozz, próbálkozz és soha NE ADD FEL!

Legyél kedves és ne legyél soha bátortalan, mindig a belső a fontos, egy normális ember igy gondolkodik az lehet hogy vannak bunkó parasztok, de velük nem kell foglalkozni. A belső az aligha tud változni, a külső az meg gondolj bele hogy az ember egyre öregebb lesz és lassul az anyagcseréje szóval több plusz kilók fognak rájuk menni meg mennyi műcica van, az jobb? Hát khm...

Vannak olyan fiúk akik meg azért vannak oda, mert a lány egy kicsit duci. Szóval semmi sem reménytelen, de élj egészségesebben és figyelj oda hogy mit-mikor eszel.

2019. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Biztos hogy lesz majd valaki,akinek megtetszel.Az egy külön plussz pont hogy szeretnél lefogyni,ez az akarat erő.Dícsétetes.
2019. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
*Dicséretes
2019. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem akarlak elkeseríteni de jelenleg nem sok esélyt látok rá,a súlyodhoz mérten kb 2 méternek kellene lenned, tehát legalább egy 20 kilót le kell dobnod de inkább 30 a magasságodhoz képest és akkor leszel karcsú nőies! Ettől függetlenül további sok sikert a fogyáshoz! 23/f :)
2019. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehet.

Minden fiú a belsődèrt fog szeretni, külső csak legyen ápolt és akkor minden ok lesz.

2019. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!