Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg fogom valaha talalni a parom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom valaha talalni a parom?

Figyelt kérdés

par honap es 22 leszek, volt mar rengeteg baratnöm de mind csak olyan „legyen valami“ tipus volt. Igazabol egyikkel sem tudtam önmagam lenni mert mind a sablon emberekre buktak, igy ugy viselkedtem enis velük mint akarmelyik mas fiu tette volna. Viszont most mar 3 eve nincs senkim, mert ezt meguntam es tenyleg csak akkor szeretnek valakit magam melle, ha eltudunk beszelgetni olyan dolgokrol is amiben en is örömömet lelem.


Altalaban visszafogott, rockot hallgato de normalisan öltözködö kicsit melankolikusabb ember vagyok. Nem vagyonk hülye külföldön elek, 3 nyelven beszelek folyekonyan, van szakmam munkam autom es penzem. es megsem talalok megsem olyan part magam melle, aki kicsit müveszlelek, visszafogott, intelligens, es nem a Levis polos mindent kirakok mai lanyok.


En vagyon nagyon naiv, es eljek le egy eletet egy babu mellett vagy ilyen tenyleg letezhet?


Valaszokat köszönöm.



2018. nov. 20. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
22 évesen éld az életed örülj,hogy egyedül vagy és ne ragaszkodj görcsösen egy kapcsolathoz majd az jönni fog magától.
2018. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Majd eljön az igazi
2018. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, nehogy ilyen fiatalon lemondj a csajozásról. Olyan helyekre járj, ahol lányok is vannak (mozi, koncert, színház, uszoda, fesztivál stb.
2018. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minél jobban rágörcsölsz annál rosszabb lesz, az elsőnek igaza van, csak élvezd az életet aztán majd lesz valami.
2018. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Élvezd az életet, és később egész biztosan jön az igazi.
2018. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom kicsit késői válasz de inkább éld ki még magad! 26 éves korodig érsz rá utána gondolkozz ilyenen! Ha meg nem akarod ki élni magad akkor úgyis meg találod életed párját!
2019. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!