Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tálálhatnék barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tálálhatnék barátnőmnek barátot?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez nem társkereső oldal.

Van egy barátnőm és már egy ideje szeretne pasit és hiába próbálunk neki találni valahogy nem jön össze. Társkeresőre se akar felregisztrálni. Kezdjük feladni neki a keresést😧



2019. jan. 8. 20:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy pontosan mit is vársz ettől a kérdéstől? Mivel semmit se tudunk a barátnődről, ezért nem igazán tudjuk megmondani, hogy hol keresgéljetek neki palit. Még csak a korát se tudjuk.
2019. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A barátnőmről:

16 éves

Imád főzni sütni

Szereti a gyerekeket és még gitározni is

Pest megyébe lakik

Elnézést a kifejezésért, de nem divatmajom (pl nem hord műkörmöt, kivágott ruhákat stb)


Most hirtelen ennyit tudok írni róla

2019. jan. 8. 22:19
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
Ismerős.. Én is elég türelémetlen vagyok mert sose volt barátnőm lassan 18 évesen, de nem szabad erőltetni, mert az úgy nem jó.. Szerintem.. Csak eldumálgatni valakivel aztán ha jó fej dumálnitovább aztán majd összejön neki. Lányoknak könnyebb ott van választék.. De a normális lányokat megtalálni..
2019. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Tudod mit a poén kedvéért beszállok XD

Pár nap és 18(F) vagyok

nem tudok sütni de szerintem odaégetni bármit menne

nem vagyok oda a gyerekekér de a basszusgitárt imádom de nincs pénzem rá XD

BP-n lakok

a "divatmajmokat" meg gyűlölöm mint a sz*rt ezért olyannal szóba se állnék :'D

Szerezz nekem egy lakóautót egy normális lányt és had birtokoljak egy McDonalds-t. Dánkesőn.

2019. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Bónuszba lehetne olyan akinek én vagyok az első és az utolsó mert nem veszik el az instás kamu követői? köszöntem.
2019. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
43%
Szia!Járjatok buliba.Suliban ismerkedjen sokat,ha szép és jó fej hamarosan úgy is lesz párja. Lehet nem egy év múlva hanem kettő de nem ráér? :D Ha vannak más igényei is és azért kell neki barát,az más akkor húzzatok bele..társkereső!!!! ;)
2019. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Buliba? Ennél rosszabb tanácsot nem is adhattál volna. Egy igazi r-bancot akarsz csinálni belőle vagy egy normális srácot akarsz neki aki egy éjszakánál azért többet adna neki?
2019. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia :)

Csak azt akarom kérdezni nem lenne-e kedve a barátnődnek beszélgetni velem?

21 vagyok,de csak egyetemista, kinézetnek magas és vékony,hosszabb hajjal, sokféle érdeklődéssel :D

Ha lenne kedve nagyon örülnék egy elérhetőségnek. De abba is benne vagyok ha előtte "kikérdezel" :P

Minden esetre szép napot :)

2019. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
De miért akar ennyire pasit? Ha ezt leírod hogy minek neki ilyen sürgősen pasi akkor lehet tudunk segíteni
2019. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
17-es, ősi tévhit hogy a buliba csak cs*cskák járnak..akkor hol ismerkedjen? T*nder meg társai? Az sem jobb..
2019. jan. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!