Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Undorító az arcom, ami miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító az arcom, ami miatt nem kellek egy lánynak sem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már évek óta próbálkozok változtatni a külsőmön, de nem segít. Voltam már több fajta profi fodrásznál is, vettem rengeteg elegánsabb ruhát, ápolt vagyok, de nem segít. Így is ugyan olyan visszataszító az arcom, mint volt.


19F


2019. jan. 9. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldj privátban képet, segítek
2019. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kuldhetsz kepet. Hátha tudok segíteni. 17/l
2019. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj rám, nekem nem kell kép. :)
2019. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Küldessz képet? Talán tudok segíteni.

Amúgy miért lenne undorító az arcod?

2019. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Itt találsz majd lányt fognak veled törődni, azt írják majd hogy szeretnek addig, amég el nem kezdesz képeket kérni, utána már petike lemegy a netről, vagy kapsz egy képet amin brutál gyönyörűen kivan festve a csaj élőbe meg inkább menekülnél vagy nincs kifestve aztán inkább te hanyagolod a dolgot :D
2019. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Roacutsnne ;)
2019. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ANGI 21 válasza:
ajánlom a kozmetikusokat. Nem kell tőle undorodni mert ez cask neked segit
2019. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom az arcod milyen, de ha a kozmetikus már nem segít, akkor a bőrgyógyász tud
2019. jan. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!