Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyűlölöm az undorító hányinger...

Gyűlölöm az undorító hányinger gusztustalan testem. Hogy nézhetek ki ennyire rondán? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Ronda vagyok egy,kettő kövér. Normális fiatal lány akarok lenni,aki megehet néha egy meggyes rétest a városba járkálk a barátaival és normális alkata van. Fiatalon mindenki vékony a kics.szett életbe már! Én miért nem? heti 10 óránál többet sportolok figyelek az evésről ahogy az anyagi helyzetünk engedi hús sajnos max. heti egyszer van. Ez ellen nem tudok mit tenni. Nem állnak jól a ruhák rajtam semmilyen! Semmilyen fazon :( Hogy lehet ilyen béna fos alkatom? Mit tehetnék? Ennél többet nem tudok! Egy hónapja szenvedek és én nem látok változást!
2013. máj. 11. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kép nélkül nehéz megmondani, lehet az is hogy csak magadat látod kövérnek. miket eszel amúgy? egy napi kajádat írd le aztán könnyebben tudunk segíteni
2013. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egy hónap még nem sok. Ne add fel. Pontosabban mit sportolsz, milyen gyakran, miket eszel?
2013. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne légy türelmetlen....

És az alkat részben örökletes. De alakítható, legfeljebb nem olyan lesz, mint Te ilyen olyan fényképeken látott ideáljaid.

Ne hagyd abba, tedd helyére igényeidet, fogadd el a lehetőségeket.

2013. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%

Koplalni kell és sportolni. Sportolni sokat, sokat, és picit még annál is többet.

Big mac menük falásából és a genetika szidásából soha az életben nem lesz fogyás.

2013. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
koplalni NEM kell és nem is szabad! és senki nem mondta hogy olyanokat eszik amiket leírtál. gondolom ha húsra nem telik nekik akkor big mac-et se vesznek sűrűn. írd le kérdező miket eszel.
2013. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

"koplalni NEM kell és nem is szabad!"


Oké, csakhogy ha a kajálással ugyanannyi energiát vesz fel, amennyit sportolással lead, akkor kapott a szar egy jó nagy pofont...

2013. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ezek szerint ha nem koplal nem fogy? (biztos fogy de nem tartósan) olvasd el

[link]

na de ne egymást kóstolgassuk, írjon a kérdező inkább :)

2013. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Reggelire: zsemle felvágottal ha volt zöldség akkor zöldséggel esetleg tojásrántotta

tízórai: gyümölcs/joghurt/ valami olcsó müzliszelet

ebéd: ami van ha tészta tészta nem tudok mit csinálni:(

uzsi: ha van gyümölcs/zöldség akkor azt ha nincs akkor kimaradz

vacsi: úgyszintén ha van hús,zöldség,tojás akkor ezt,de plk. most a hónap végén üres zsemlét,mert más nem volt


Sport: görkorcsolya abból legalább 25km egyhuzamba

futás,aerobik konditerembe is biciklivel mentem aerobik után futok egy órát, biciklitúrák 50km,spinning.. és ezeket a csoportos órákat végigcsinálom,úgyis elmegyek,ha semmi kedvem és erőm.. és így jön ki a heti több,mint 10 óra mozgás,sőt bevezettem hogy sétálok fél órát esténként,ha marad még időm,hogy addig se gonmdoljak az evésre

2013. máj. 11. 19:25
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
tudom sokan nem értenek velem egyet de nem érdekel akkor is leírom. szerintem a mennyiségen van a hangsúly. fogytam már 20kilót úgy hogy mindenből ettem csak jóval kevesebbet, amit tudtam azért kerültem. nem kövezlek meg mert zsemlét eszel reggelire stb. szerintem várj nem mindenkinek indul be a fogyás egyszerre.
2013. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ne haragudj de ez röhej, arra van pénz, hogy hetente elb@ssz több ezer forintot spinningre, aerobicra meg más sportokra, csak arra nincs, hogy megvedd azt a pár tucat tojást, meg valami olcsóbb húst(pl: pulykaszárny)? Nem azon kéne rinyálni, hogy meggyes rétest nem tolhatsz napi szinten, hanem a hozzáállásodon kellene változtatni. Fuss,görkorizz, csinálj erősítő gyakorlatokat, ezek ingyé vannak.
2013. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!