Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17-19 éves fiúk! Hogy reagálná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-19 éves fiúk! Hogy reagálnátok, ha egy lány megszólítana a suliban azzal, hogy szívesen megismerne, és hogy lenne-e kedvetek egyszer pl. suli után beszélgetni?

Figyelt kérdés

A szitut úgy képzeljétek el, hogy nem ismeritek a lányt (vagy max. csak látásból).

18L



2019. jan. 9. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Én soha nem mennék oda egyik srachoz sem ilyen szöveggel 18/L
2019. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért? Mi a rossz ebben? Te mit mondanál, első?
2019. jan. 9. 23:08
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Adnám, de csak akkor, ha kocsmába megyünk.
2019. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Én például elsőre zavarban lennék, ha nem ismerném a lányt, de a testbeszédemből adódóan kommunikálnám felé az első pár másodpercben, hogy szimpatikus-e, aztán ha elhívna beszélgetni és tetszik is akkor természetesen bele mennék. Én is a férfinak nem elfogadott emberek táborát erősítem, aki nem mer megszólítani egy lányt, úgyhogy én ezt egy nagy pozitívumnak könyvelem el, ha ő kezdeményez, mert látom rajta, hogy feltételezhetően annyira tetszem neki, hogy még a társadalmi normákkal is szembe megy, hogy a fiúknak kell megtenniük az első lépést. Az említett pozitívum vonzatát is figyelembe véve még lehet, hogy nem is lennék zavarban. Tehát mindent bele, szólítsd le nyugodtan. 18f
2019. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit meglepődnék, mert eléggé váratlan lenne és igy nég nem jött lány hozzám, de ha szimpatikus a lány kűlsőre akkor mindenképpen belemennék a találkozóba, és nagyon aranyosnak találnám ezt hogy csak úgy odajönne 😂 Számomra ez egy plusz pont lenne. Ha bejönne a beszélgetés során következőre már automata en hívnám meg.
2019. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Mivel nem járok suliba és a legtöbb lány már nem olyan normális hanem haspólós agyonsminkelt kis instaribi ezért szerintem nem reagálnám nagyon túl. De ha külsőre normális és visszahúzódóbb fajta akkor biztos nagyon örülnék hogy végre észrevesz valaki, és venné a fáradtságot hogy megismerjen. :/
2019. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy a többiek is írták: valószínű meglepődnék, de természetesen igent mondanék. Már csak a kezdeményezés miatt is felkeltené az érdeklődésemet, és beszélgetni szeretnék vele, hogy kivel is van dolgom. :D


19F

2019. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
De ez eléggé srác függő kérdező, ezt ne felejtsd el. Lehet egy félénkebb srác teljesen máshogy reagálná le ezt.
2019. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

#1 vagyok, gondoltam hogy le leszek pontozva, de attól még ezt ugyanúgy gondolom.

Srácnál én is kezdeményeztem már, de szerintem ez a "Szeretnélek megismerni" mondat nekem túlságosan olyan hatast kelt, hogy szinte az már rajongás.

A fiúknál való kezdeményezés szerintem tök jó dolog, csak véleményem szerint nem ez a legjobb módja a megszólitásnak. Nekem túlságosan az jön ke belőle h a külseje tetszett meg, mert akkor nincs közös témátok, ami egy idő után hátrányt jelent majd.

Szóval én olyannál nem is próbálkoznék akivel nem lesz közös témánk, mert azzal sztm sokkal könyebb odamenni/ ráírni

2019. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi első, én visszapontoztalak :'D Megértem, kicsit rosszul esik mert tudom hogyez az igazság de velem nem sok témája lenne egy lánynak, de tudom hogy én se jönnék ki egy olyan lánnyal aki instán pózolgat meg csak a sminktől érzi magát szépnek stb. Szóval teljesen igazad van.
2019. jan. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!