Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17-19 éves fiúk! Hogy reagálná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-19 éves fiúk! Hogy reagálnátok, ha egy lány megszólítana a suliban azzal, hogy szívesen megismerne, és hogy lenne-e kedvetek egyszer pl. suli után beszélgetni?

Figyelt kérdés

A szitut úgy képzeljétek el, hogy nem ismeritek a lányt (vagy max. csak látásból).

18L



2019. jan. 9. 22:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%

Ez túl nyomulas!

Előbb beszélgess! Aztán ha jól alakul, akkor meghivhatod

2019. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Pont azt mondtam, hogy BESZÉLGETNI hívnám. Például a suli parkjába órák után. Máshol képtelenség kivitelezni. A folyosón, ha megszólítom, nem várhatom el, hogy abban a szabad 5-10 percében ott ácsorogjon türelmetlenül, és várja, hogy befejezzem... szerintem inkább az lenne gáz. Az ember a másikra nyugodtabb körülmények közt tud és akar figyelni. De ha esetleg van valami más, kivitelezhető javaslatotok, hajrá.

Ja, és még valami: NEM nyomulni szeretnék. Csak egy szimpla felajánlás. A döntés az övé, ha nemet mond, akkor hagyom a dolgot. A kezdeményezés meg (bármit is mondtok) kikerülhetetlen, hiszen ha nem teszem, akkor nem történik semmi köztünk, az biztos. Legalább egy esélyt adnék az egésznek. Hátha.

2019. jan. 10. 13:14
 13/16 anonim válasza:
100%
Csináld! Nagyon ritka az ilyen ezért ha van esze értékelni fogja.
2019. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

3as fogd fel, hogy nem lesz nőd azért, mert te egy kocsmatöltelék vagy :D De ha lesz is az olyanis lesz...


Kérdező, én örültem volna, ha odajött volna hozzám egy lány és ezt mondta volna, kivétel akkor, ha a heverok előtt vagy osztálytársak előtt történik ez a dolog, na annak nem örültem volna :D

2019. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Én tarkón vágnám lapáttal.
2019. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Csináld! Szerintem ez egy nagyon bátor és merész dolog. :)

Ha esetleg ne adj Isten nem úgy reagálná le a dolgokat, ahogy azt te szeretnéd, legalább elmondhatod, hogy te megpróbáltad. :)

2019. jan. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!