Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek magamnak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek magamnak egy nagyon szép lányt?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és még sose volt barátnőm. Csúnya vagyok, nagyon unalmas, beszélni se tudnék úgy ahogy elvárnák.

2019. jan. 12. 00:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Talán annyi jó van bennem hogy nagyon magas vagyok de ez úgyis iszonyú kevés a barátnő szerzéshez
2019. jan. 12. 00:55
 2/13 anonim válasza:
91%
Ha szerinted nem vagy a toppon, miért egyből egy "nagyon szép" lányt keresel? Tedd lejjebb a lécet, haver, és akkor találni fogsz egy lányt, aki a szemedben nem nagyon szép, hanem a legszebb lesz.
2019. jan. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Nem most írtál ki nem is olyan rég egy kérdést?

Am a válasz nem fogsz ilyen tulajdonságokkal, de a szépség relatív szóval bármi megtörténhet és annak az ellenkezője is.

2019. jan. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem irtam ki. Nem én vagyok az egyedüli 24 éves fiú az országban
2019. jan. 12. 01:16
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Nyugi van öcsi csak kérdeztem😀
2019. jan. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Legyél gazdag, és kész
2019. jan. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

"ronda vagyok, unalmas vagyok, beszélni se akartam soha megtanulni, de azért a csajom legyen szép, szexi, okos, szakácsnő, aranyos, kedves, segitőkész, angyal"


Látod a kontrasztot? Ezért nincs barátnője a legtöbb rinyáló kisfiúnak. Az ilyen lányok nem fognak szeretni a két szemedért, valamit neked is kell beleadni a kapcsolatba...

2019. jan. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Lacika elég lesz már
2019. jan. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez most komoly amúgy? xd Elvárod, hogy egy szinte már tökéletes nőd legyen, aki megfelel minden elvárásodnak, miközben te semmit nem teszel azért, hogy jobb legyen a kiállásod? Ne is csodálkozz, ha nem kellesz senkinek. A csúnyaságon általában lehet segíteni, elég ritka az olyan, amikor valaki annyira szar géneket örökölt, hogy már semmi nem hat a rondasága ellen, csak ugyebár ahhoz is pénz kell. Úgy utálom az olyan embereket, akik nem képesek változtatni a problémáikon, csak siránkoznak ölbe tett kézzel. Előre megmondom neked, hogy egyedül fogsz meghalni, ha nem teszel semmit, vagy nem rakod lejjebb a mércét.
2019. jan. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezt sosem ertettem...

En tok atlagos pasi vok volt 4 hosszu kapcsolatom..nem kene bombazo..ha bejon a jelleme tetszik a teste is..nem 160/45 hanem 178/80? Ez szamit komolyan??? Ez vicc..35ffi

2019. jan. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!