Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Meddig kell még elviselni ezt...

Meddig kell még elviselni ezt a nézhetetlen műsort az RTL Klubon?

Figyelt kérdés
Erre a csodálatos új túrjunk a kakiban parasztok műsorra gondolok az RTL Klubon. Törzs RTL nézőnek mondom magam, Valóvilágtól kezdve az Éjjel Nappal Budapestig mindent nézek mert szerintem elég jók, de ez a parasztos ki a gazda műsor egyszerűen nézhetetlen. Nézem, de nem bírom egyszerűen elviselni annyira ócska az egész műsor. Már a műsorvezető is egy olyan személy amit egy egyébként jó műsorban az ÉNBP-ben se bírt senki ezért is kellett kiírni mert hisztérikát alakított. Most se jobb. A szereplők meg egyszerűen kritikán aluli színvonalat hoznak. Ez a műsor sajnos nem jött be ebben az országban mert itt nagyon sok a paraszt egyébként is a hétköznapokban. Viszont nem értem, miért nem ugrasztanak rá ezer fős stábot a "Keresem a családom" műsorra mert az viszont maga a TOP1 volt amióta az RTL létezik és abból alig készült pár rész. Azt a műsort SZERINTEM a nézhetetlen szombat esti unásig vetített Harry Potter és sorstársai filmek helyett kellene vetíteni mert szomat estére szétlökné a statisztikai mutatókat annyian néznék. Ehhez képest... Létezhet, hogy végre elteszik a paraszt a gazda műsort valamikor délelőttre két TV Shop közé és végre visszateszik az ÉNBP-t rendes kezdési időpontjára? Mondjuk abba is kevés a szexuális jelenet, az elején pont az volt a jó benne most meg már senki se szexel csak a gyerekét elhagyó naiva idegesíti a nézőket ahelyett, hogy elővennék a jó testű régi szereplőket és akcióztatnák őket az ágyban. Vajon az amikor Kolosi Péter azt mondta önmagukkal kell már csak versenyezniük, akkor nem gondolt arra, hogy ez a verseny érdektelenségbe is fulladhat ha a régi jól bevált dolgokat rosszra cserélik le? Ez a gazda... Na ez szánalmas. Infó valakinek, hogy mikor veszik észre, hogy bukott attrakció? Vagy erőltetni kell mert le van gyártva és akkor már muszáj adásba adni ha nézik ha nem? Én konkrétan addig DunaTV-t nézek szánalmas módon, de még az is jobb!! Szombat este meg mindig DunaTV mert még az RTL se ad jó műsort szombat este. Mi történt az RTL-nél?

#FIDESZ #RTL Klub #Kolosi Péter #Erős Antónia #unásig vetített műsorok #megbukott a gazda #mikor veszik le műsorról #miért nincsenek nézhető szombat esti jó filmek #miért vették el a szombat esti heti hetest az RTL Klubról #erről is a politikusok tehetnek
2016. márc. 24. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig.Van az kis piros gomb a távirányítón,na azt nyomd meg...
2016. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne elviselni? Kényszerít valaki hogy nézd?
2016. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Te el vagy tévedve. Anikó azért lett kiírva, mert terhes lett.

A Farm semmivel sem rosszabb, mint a Való Világ volt (mindkettő fos kategória).


Nem tud olyan műsort adni az RTL, hogy a Dunára kapcsoljak... Akkor inkább kiiktatom a tv-t, és olvasok egy jó könyvet.

(Bár ez neked lehet, nem menne, ha a Való Világot "jó műsornak" tartod, és csak a jó nők, meg a szex érdekel a tv-ben...)

2016. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Most az a bajod hogy városiként látnod kell a vidéki életet?
2016. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Neked meg mi a bajod? Nem sokat láttam eddig a Farm-ból, de amit láttam, az nem volt olyan rossz. Szerintem kevésbé szemét, mint a Budapest, meg a Való világ. Szerintem jópofa, hogy egy csomó városi emberkét beraknak egy mindenféle modernizációt nélkülöző tanyára. És szerintem nem annyira megjátszós, mint mondjuk a VV meg a Celeb vagyok ments ki innen volt.


Amúgy meg nem kötelező tévét nézni, helyette töltsél le filmeket.

2016. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek joga van ahhoz, hogy véleményt nyílvánítson egy tv-műsorról, legyen az akár pozitív, akár negatív vélemény. Viszont, ha valami nem tetszik, akkor amellett, hogy kifejezed nemtetszésed, el is kapcsolhatsz nyugodtan a csatornáról. Mert pont azért adnak ilyen vackokat, mert szép számmal nézik. Ha a kutya se lenne rájuk kíváncsi, hidd el, nem lennének ilyenek a műsorkínálatban.
2016. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Quatermain ***** válasza:
63%
Kérlek definiáld a paraszt kifejezést, mert nem tudom eldönteni, hogy most a vidéki embereket vagy a paraszt viselkedésű embereket jellemezed. Mellesleg az egész retekklub egy hulladék, nem csak a műsorai.
2016. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

El kellene viselni?

Ez nekem új.


Én speciel eddig egyetlen percet sem láttam belőle, és valószínűleg nem is fogok.

Sőt, TV-t sem nézek - csak DVD meg Xvid filmeket a TV-n keresztül.

Egyedül az F1 futamokat nézem.

Inkább egy óra olvasás, mint egy nap TV-zés.

2016. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Addig, amíg nézed. Ha nem nézed, semeddig.
2016. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Én utoljára a norvég-magyar meccset néztem TV-n. Boldog ember vagyok. Laptopon azt nézek konktrétan, amit akarok...
2016. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!