Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék, hogy könnyebb...

Mit tehetnék, hogy könnyebb legyen beletörödni, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mit tehetnék,hogy jobban érezzem magam?

A helyzet az,hogy van több lány is,akikkel jóba voltam.Időközben mindegyikben csalódtam. Az egyiknek éveken keresztül ápolgattam a lelkét,közben ha tanácsot akartam kérni,akkor ezt nekem kell tudni volt a válasza. A másik az 1 éves kislányának névnapi bulit szervezet és engem nem hívott meg,de 2 másik barátját igen. Rosszul esett..A 3. csak akkor keresett,ha volt nálam fényképező gép és csináltam róla fényképeket,amint közöltem vele már nincs gépem..többet nem is keresett. A negyediknek átadtam a meghívóimat az esküvőmre mire elkezdett mindent kiritizálni,hogy miért ilyen a meghívó,mint ilyen a ruhám,miért ez miért az...

A másik,akivel jóban voltam,ha valamilyen oknál fogva le kell mondanom egy találkozót,akkor vérig van sértve. Ja és majdnem 30 évesek vagyunk.


29/L


2018. jan. 26. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
35/N vagyok, én már nem foglalkozom ilyen emberekkel, jól elvagyok nélkülük. Felesleges ilyen piócákra pazarolni az energiádat, de erre nyilván már te is rájöttél.
2018. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Ismered a lesz@rom hozzáállást gondolom.Tedd azt s ne foglalkozzál érdekemberekkel-ilyenekkel.

Mindig annyit adj másnak, amit látod értékelnek, ne többet, de viszonoznak is bármikor.

Sajnos manapság már csak így lehet kiszűrni a selejtjét.


Ne törődj bele szerintem.Ha találtál egy párt magadnak s esküvő is volt, ami nehezebb egy barátnál, akkor ez már kutyafata lesz:)


Nem mindenki érik meg egy barátságra vagy értelmes létre....batki 42 éves "komoly"üzletember, mint 20 éves hisztis pita, úgy viselkedik...hinnéd? Ilyen is van..., de más-jobb is nála...tény;)

2018. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez gyakori eset.A volt legjobb barátnőm 4éve hirtelen mindennek lehordott,lepiócázott,kijelentette csak felszines kapcsolatba akar lenni velem,csak akadályozzuk egymás fejlődését,szabadságát...Olyan estem is volt,hogy az évekig depressziós pszichiáterhez járó barátnőm(aki mindig hívogatott minden kis piti ügy miatt) mikor talált egy udvarlót aki elfogadta úgy ahogy van,alig jelentkezett,semmit nem személyesen mondott hanem társasági oldalakról,idegenektől értesültem az esküvő híréről,a facebookon tett említést,hogy majd meghívna az esküvőre.Azóta lett gyerekük is a keresztelőre nem hívott meg.Vagy egy másik akivel jó sokáig összejártunk,mindig kedves barátnőjének nevezett,ment az ölelés,puszi-puszi.A születésnapomon se volt képes köszönteni,ha megtette jóval később vagy azért mert ennek hatására,hogy így viselkedett a rákövetkező évben én is semmibe vettem az övét.Utána megint eljátszotta ugynazt.A két kisgyerek kereszetlőjére nem voltam hivatalos.Rengetem finoman alattomos húzása volt.A távolodásom nem tetszik neki.DE csak arról szólt az egész,hogy én őt hallgattam apanaszait,a férjével való konfliktusait,ameddig nem lett meg akét kisgyerek azt a kesergést,hogy nincs gyereke vagy egyéb gondjait.Hálából meg tiszetletlenséget,figylemetlenséget kaptam.Volt ismerősnő aki rám írt mondván összefutunk,de sose érkezünk beszélgetni kérdezet megyek-e egy hétvégi útra mikor indítványoztam neki egy kávézást azonnal elhatárolódott,nem is ír azóta.Neki arra kellettm volna,hogy legyen kivel kirándulni menni.

Hidd el idővel belefogsz törődni.Engem a mély barátság megszakadása változtatott meg azóta úgy állok hozzá az emberi kapcsolatokhoz aki menni akar nem tartóztatom,ha te így én is úgy.Ha valaki lehúz,játszadozik becsukom a kiskaput.Vannak más barátaim is azóta újak is megvan a szinházas és utazós társaságom,az önismereti csoportból való ismerőseim, a hétvégi főiskoláról az évfolymatársaim és egyéb programokról az ismerőseim.Nem túl mély kapcsolatok,de most pont megfelelnek,mert a sok csalódás után már egyre kevésbé igénylem a nagy lelki beszélgetéseket.Ha valamit nagyon megakarok csinálni azt egyedül is megteszem.Ha nem megyek sehova akkor önmagam fejleszésével,olvasással töltöm az időt.A kapcsolatok legnagyobb része valamilyen érdeken alapul.Vannak őszinte kapcsolatok is nem mondom,hogy nincsenek,nagyon bezárkózni se jó,de kevés és nagy szerencse kell hozzá,hogy valaki ilyen embert találjon.

2018. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!