Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj van velem? Miért nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem? Miért nincs még senkim se, kéne valamit tennem?

Figyelt kérdés
Annyira szeretnék már magam mellé valakit..nem tudom, hogy mi lehet a baj velem. Eddig volt egy barátom, de nem tudtam volna vele semmit sem elképzelni a közel jövőben. Igaz még fiatal vagyok, de egyszerűen majd bele halok, ha látok egy párt. Eléggé nehezen oldódok fel, zavarban vagyok, hogy, ha egy számomra szimpatikus sráccal beszélgetek. Fiú barátaim szerint a külsőmmel nincsen probléma, csak előnyrm lehet vele...szerintem ez nagyon nem igaz :D Társkereső oldalon nem akarok ismerkedni, azért annyira nem rossz a helyzet...józanon meg nagyon nem tudok. Nekem már elfogyott a türelmem...nem akarom, hogy nekem keljen végül kezdeményeznem bárkinél is

2019. febr. 12. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg.


Itt vagyok én is 21 éves fejjel, munkatársaim is néha-néha az orrom alá dörgölik, hogy a fenébe nincs barátnőm, de őszintén nem nagyon izgat a dolog abból a szempontból, hogy nem egy mutogatni való nőszemélyre vágyom hanem egy értelmesre akivel lehet is valamit csinálni a mutogatáson kívül.


Ember függő is, hogy ki kinek tetszik, de ha úgy gondolod akkor próbálj meg jelet adni arról, hogy tetszik neked az illető, keresd a szemkontaktust csak ha elkapja a tekintetét máshova mikor vissza néz rád tudd, hogy melyik irányba történő félrenézés mit jelent, figyelni kell a testbeszédet.

De az se kizárt hogy kell egy löket majd az illetőnek abból a szempontból, hogy az első lépést neked kell megtenned az irányába.

Csak ott is figyelj arra, hogy nehogy visszaéljen ezzel a késöbbiekben.

2019. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel csak fiú vagyok, de hát én se tudnék kezdeményezni, ismerni meg igazából ismerek max 4 embert, az is a családom.. :D Szóval ha valaki "valentin napon" is döglődni fog egyedül az én vagyok :D

Bár a sok elvárásommal esélyem sincs, de a társkeresőre én se mennék fel semmi áron. Nekem is ezt mondják ilyen olyan fiatal vagyok, de egyrészt a magány és a türelemhiány, +1 elvárásom miatt egyre esélytelenebb az egész életem.. Főleg hogy ennyi idősen annyi lenne az életem értelme hogy legyen mellettem valaki akit viszont szerethetek.. :/ KB kiröhögnek.. :D De hát nem kell feladni, végülis te lány vagy, előbb fog valaki rád írni, mint mondjuk rám, egy srácra. Vicces mert én nem tudnék írni senkire, rám meg a kutya se akar :D Hidd el nem vagy egyedül és majd össze fog jönni, csak legyél önmagad, ne öltözz egy utolsó csitrinek mint a kis alulöltözött népség instán, és akkor igazi szeretetet is kaphatsz :)

2019. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ne sürgess semmit, jön majd idővel .Ha sürgeted semmivel nem lesz jobb és tényleg nem fogsz találni senkit, csak olyat aki mindenkivel össze jönne. Az én véleményem az ,hogy türelmesen várj és ha eljön az idő jönni fog az a személy aki teljességgel oda lesz érted és te is érte.Érezni fogod,mellette majd nem leszel zavarban,könnyen felfogsz oldódni,szóval csak türelem csajszi :D
2019. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még 18 alatt vagyok, szóval nagyon fiatal , de átérzem, és a legnagyobb vágyam, hogy legyen valaki mellettem, de hát esélytelen
2019. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó 18 alatt még van esélyed, a fölött is. Csak nem olyan elvárásokkal ami nekem van :D
2019. febr. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!