Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

Azért hosszú, hogy a trollok kíméljenek :)

Nincs barátom (fiatal vagyok, 1 éves fiú, és tudom még rengeteg időm van megtalálni az igazit, és valamiért úgy érzem nem is lesz. Nem tudom, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaki "úgy" tekintene rám. Mármint sokan azt mondják, hogy lehetne több önbizalmam, mert sokkal rondábbnak képzelem magamat, mint vagyok. Na de ugye ez relatív. Azthiszem kezdem átlagos kinézetűnek tartani magam. Az iskolában eggyáltalán nem látom, hogy egggyáltalán rmnéznének a lányok vagy instant nem takintenének el.

A belsőm szerintem megfelelő, persze vannak rossz szokásaim/tulajdonságaim, például a rengeteget gépezek.

Tudom, ezek alapján, amiket leírtam, nem ismertetek meg, csak úgy nagyon nagyjából leírtam a helyzetet.

A szívem mélyén nagyon szeretném, ha állna mellettem egy lány, aki megbecsül, és szeret, de az eszem tudja, hogy ebben a korban a LEGTÖBB (nem az összes, minden tiszteletem a kivételnek) lány éretlen / játszik a másik érzelmeivel még.

A szüleim mindig azt mondják, hogy mikor lesz abrátnőm, de már roh*dtul zavar. Nem úgy mennek a dolgok, mint 10-20 évvel ezelőtt.

Azt is mondtam neki, hogy az idők változnak, és most már nem minden kapcsolat úgy működik ahogy kellene. Főleg ilyen korban egy komoly kapcsolatot találni nagyon nehéz :(

Sóval, ah valaki tudna valami értelmes tanácsot adni, annak örülnék :)

(nem társkeresés céljából írtam ki)



2019. febr. 18. 17:10
 1/4 Thispain ***** válasza:
Éltél te -19 évesen?
2019. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem
2019. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok, már elkezdtem kilépni belőle és latom a remény apró sugarait a sűrű bánat és félelen dzsungel legmélyén én is sokat gépeztem , sírtam hogy nem lesz senkim, de haverommal járok edzeni, irogatok pár lannyal a facebookon és már nem érdekel a cs:go , lesz**om a cod-ot , talán lesz nemsokára barátnőm, talán nem lesz, nem tudom, csak annyit tudok hogy egy szép útra tértem, ami nem a süllyesztőbe visz . És ne értsd sértésnek meg semmi rossz indulatnak.
2019. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményed utolsó én is nagy gamer voltam. A játékok helyét az önfejlesztő könyvek olvasása vette át. Boldogabb is vagyok azóta, megértettem hogy nem kell más ahhoz hogy boldog legyek. Ha szeretem magam és boldog vagyok előbb-utóbb egy magamhoz illő lányt is találni fogok.
2019. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!