Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek nyitottabb,...

Hogyan legyek nyitottabb, hogy legyek jóban több emberrel? /L

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé csendes vagyok és nehezen barátkozom. Az osztályból így 4 lánnyal vagyok jóban, illetve van még 3, akikkel néha együtt szoktunk hazamenni vagy suliba jönni, akkor úton elvagyunk, de suliban nem nagyon beszélünk. Illetve a foci miatt pár fiúval is elbeszélgetek néha. Ez mondjuk a tavalyi évemhez képest (ugyanaz a suli, más osztály) haladás, de szeretnék sokkal nyitottabb lenni, meg szeretnék könnyebben barátkozni, a többiekkel is beszélgeti. Ezt hogy?

2015. febr. 28. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkivel jóban lenni. Az is elég, ha arra a 3-4 barátodra koncentrálsz. Majd rajtuk keresztül több ismerősre teszel szert.
2015. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Tizenévesnek tippellek, idővel nyitottabb leszel, későn érő típus lehetsz, én sem voltam nyitott általánosban, de számít a környezet, az osztályközösség is, mikor szakközépbe vagy gimibe jártam már sokkal jobb volt a közösség és idővel én sokat változtam, nyitottabb lettem a jó társaságra.
2015. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy általuk több embert ismernék meg.


16, majdnem 17 vagyok, szóval nem általánosba járok már. Én is nyitott lennék a jó társaságra, csak nem tudom, hogyan kerüljek be oda.

2015. febr. 28. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!