Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak miért megy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak miért megy olyan gyorsan a társtalálás? Tényleg egy két hét, és máris kapcsolatban vannak az emberek. Legalábbis a legtöbb embernél így van.

Figyelt kérdés
Na most velem van a gond? mert nekem ez ilyen nem megy.
2018. márc. 3. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egy-két hét hihető, ha lányról van szó. Fiúknál már ritkább, hogy ilyen gyorsan sikerül.
2018. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én 18/l vagyok és nekem sem sikerül..mondjuk keresni nem keresek senkit de ha rá állnék az ügyre akkor sem hiszem hogy 2 hét és lenne valakim
2018. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem azért van, mert sokan leadnak az elvárásaikból csak azért, hogy legyen valakijük. Ha nem ez, akkor meg magabiztosak, és ez sok embert vonz. Egyébként engem is érdekel a miértje. Nekem 22 évesen még sose volt barátom, másoknak meg olyan egyszerűen megy, hogy egyik kapcsolatból a másikba ugranak. Tisztelet a kivételnek.
2018. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
#2 Nekem meg nem megy az úszás. Igaz, nem mentem be a medencébe...
2018. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
#4 akkor csak neked elmagyarázom hátha nem volt még ilyen ismerősöd... Akármennyire azon az elven van a lány hogy szingli maradjon mégis mindig valaki meg szeretné kaparintani. Nem keres még is akad neki jelölt. Az én első barátom sem azért lett mert akartam csak megismertük egymást és így alakult. Remélem így már érted a véleményem.
2018. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valamennyire értem, de én arra használom a sikerül szót, amit próbálok. Azt mondhatod, hogy nem rohamoznak meg a fiúk, de azt nem, hogy nem sikerül párt találnod, hisz semmit se tettél az ügy érdekében.
2018. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült eddig, és eléggé úgy néz ki, hogy a közeljövőben sem fog.
2018. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha normális, komoly kapcsolatot szeretnél irhatsz nekem nyugodtan. Egy huszonéves srác. :)
2018. márc. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fruzs33 ***** válasza:
Nem vagy egyedül.Én is keresem a párom. December óta.Egyetlen egy volt,ami 2 hétig tartott,az sem rajtam múlt,hogy így alakult...viszont én komoly kapcsolatra keresek valakit,nem adom fel,majd talán egyszer megtalálom,ha minden jól megy :(
2018. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!