Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Hol lehet titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hol lehet titeket megismerni? Hol örülnétek annak, ha odamenne hozzátok egy fiú és megszólítana?

Figyelt kérdés
Szeretnék élőben odamenni lányokhoz, csak sajna a tömegközlekedésen eddig nem volt rá módom, mert sokan voltak. van máshol hely ahol örülnétek, ha odamenne valaki hozzátok? 17\F

2019. márc. 3. 20:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én bárhol nagyon örülnék, ha megszólítanának.

Tényleg bárhol megpróbálhatod: kávéházban, mekiben, könyvtárban, boltban.

Viszont inkább akkor, ha egyedül van az illető. A körülötte lévő társaságnak nem biztos, hogy jól esne ez a megmozdulás, sőt, van aki ezért bunkónak tartana. Ha minden kötél szakad, persze nagyon udvariasan vagy megnyerően így is odamehetsz hozzá.

A másik meg hogy ne legyél túlságosan lelkes. Mármint ne tűnj úgy, mint aki mindjárt elrabolja a lányt és a pincéjébe zárja.

Sok lány kissé félős, ijedős. Ezért fontos nem letámadni őket egyből.

Lehet, hogy sablonos, de lányként jobban örülnék annak, ha valaki úgy szólítana meg (mondjuk egy kávézóban), hogy "Szia! Bocsi... Szabad ez a hely?" Nem pedig ez a "jajj, szia, nagyon szép vagy! Amint megláttalak rögtön tudtam, hogy ide kell ülnöm. Olyan kicsi ez a város, fura, hogy pont veled futok össze" vagy valami hasonló.

Megpróbálhatsz következtetéseket levonni a lányról. Például ha Marvel-és pulcsija van, megjegyezheted, hogy jól áll neki és rákérdezhetsz, hogy ki a kedvenc hőse, várja-e a következő filmet.

A lényeg, hogy valami igazi beszélgetésbe elegyedjetek és ne annyi legyen, hogy "add má meg a számod olyan szépséges vagy királylány".


Remélem segítettem! És jó ismerkedést! :D

2019. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Szia szerintem ez egy jó ötlet pl: suliután csak sétálsz vagy buszozol vagy bármi és megszólítasz egy lányt hogy pl szép a hajad és ebből ki alakulhat egy beszélgetés és egyébként szerintem bármelyik lány örül egy kedves szónak
2019. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Nagyon örülnék neki, persze csak ha normális a fiú. Mondják, hogy szép vagyok stb. de ha csak úgy odajönne egy fiú hozzám, megszólítana, akkor talán el is hinném, és nagyon jól esne:)
2019. ápr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a könyvtárat ajánlom, mivel jómagam is szinte folyton ott gubbasztok :'D Álmom válna valóra, ha ott ismernék meg valakit

De amúgy jól mondták a többiek, akár a Meki, egy park, vagy tó/folyópart is tökéletes ismerkedőhely^^

2019. ápr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem tudom, szerintem a válaszolók túl sok romantikus filmet néztek. Szerintem ha random odaszólnál egy lánynak pl. a buszon hogy "szép a hajad", inkább megijedne mintsem örülne. :D
2019. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat eddig is! Azt találtam ki, hogy bicajjal elmegyek egy parkba és aki megtetszik megkérem a lányt, hogy csináljon egy képet rólam és utána megpróbálok vele tovább beszélgetni. Szerintetek ez mennyire működhet?
2019. ápr. 21. 19:32
 17/17 anonim válasza:
58%
Szerintem nyugodtan beszélhetsz velünk bármikor, bárhol, de arra azért vigyázz, hogy ne érezze magát úgy a csaj, mintha nem tudna elmenni. Lányokként azért sosem tudjuk, hogy mik az igazi szándékai egy fiúnak, ami elég ijesztő tud lenni.
2019. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!