Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok segíteni? (Lent a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? (Lent a többi, mivel ide nem férne ki)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék ismerkedni lányokkal, de nem tudok. Ugyanis, sok kudarc ért már, és volt egy pár elég csúnya pofára esésem is, amit évekig nem bírtam kiheverni, szakembert nem kerestem fel, szüleimnek sem mondtam. Tudnátok segíteni, hogyan győzzem le a kudarctól való félelmet?
2019. márc. 6. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
te nem nem tudsz, nem akarsz! Nem mindegy!
2019. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy értelmes válaszokat szeretnék, és segítséget nem bunkózást.
2019. márc. 6. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van.

Erre nincs semmi pirula, csodaszer és meg szakember sem igazán tud segíteni.

Magadba kéne rendet tenni s az egészhez a kulcs, hogy nemcsak elhatarozod magad, hanem meg is teszed.

Gondolom kudarcod amiatt volt, mert szerelmet vallottal. A második legrosszabb dolog (az első, ha nem teszel semmit)

Hívd el valahova, és mutasd ki, hogy szereted, ne elmondd

2019. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tini kategóriába ne írj ilyet : "sok kudarc ért már, és volt egy pár elég csúnya pofára esésem is, amit évekig nem bírtam kiheverni".

Előtted az élet. Növessz tököt és ne nyavalyogj, mert ezek a problémák bár nagynak érzed, de közel sem olyan durvák, mint ami még rád vár az életben! N

2019. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!