Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy csaj. (a többi lent)?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj. (a többi lent)?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy csaj, aki nagyon jól néz ki, rengeteget beszélgettünk (több mint 3 hónapon át) szeretnék össze jönni vele, de ő mindig az volt pasijat mondja! Várjam meg amíg elfelejti vagy mit csináljak?

2019. márc. 10. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát az egy dolog, hogy neked Ő tetszik, de te is tetszel neki? Ebből úgy hangzik, hogy azért beszélget veled, hogy beléd dobálja a lelki szemetét. Valahogy kezdj el célozgatni rá, bókolj, satöbbi, ha lepattint elsőre én otthagynám a francba, de ha neked annyira bejön, és kitartó vagy, akkor a jövőben LEHET, hogy lehet köztetek valami.

18/F

2019. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az első is ugyanazt mondja, amire én is gondolok. Lehet csak barátként tekint rád, 3 hónap alatt semmi sem történt, akkor szerintem nem is fog.
2019. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!