Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni alacsony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni alacsony lányokkal, egy kifejezetten alacsony srácnak? 19/F

Figyelt kérdés

Tudom sokaknak ez a kérdés kiveri a biztosítékot és utáljátok és reflexből nem veszitek komolyan és azt írjátok nem számít, ezt nézitek meg utoljára egy fiún, de nem régiben egy lány pont erről írt ki kérdést (és ismerőseim és kb. mindenki velem ért egyet, ez ügyben)

Sokan hangoztatják ez nem lényeg (hazugság DE!) mondok én jobbat, ENGEM ÉRDEKEL! És ez igaz + nem is tudtok belekötni.

Nem szeretném ha a barátnőm magasabb lenne, szerintem ezt egyértelmű és érthető :D

Nos magas lányt sok helyen meg lehet találni (mondjuk kosár vagy röplabdázók magasak) de alacsony lányokat nem igazán lehet kategorizáltan megtalálni, igaz?

Slussz poén, hogy Budapesti vagyok ahol az országban a legsűrűbben vannak és legtöbben vannak, szóval tényleg minden lehetőségem megvan és egyszerűen TÉNYLEG NINCS!

Utazgatok meg minden, hétvégén 30km-t tömeg közlekedtem kb egész Budapestet bejártam már (nem ecélból nyilván, így hozta az élet, meg szeretek utazni kirándulni :D) és ki lehet jelenti, hogy nagyon nagyon kevés nálam alacsonyabb lány van. Egyébként én 160 cm vagyok...

Aztán eleve attól mert a lány alacsony nem fog egyből szerelmes lenni belém, simán lehet nem jövök be, szóval nagyon bonyolult ez az ismerkedés. Ezért is nem szeretem azt ha valaki azt mondja nem számít a magasság és csak "valamire fogni kell" mert nem! Sokszor megkapom cuki meg kedves vagyok, de ha magasabb lennék még el is képzelne velem valamit... NEM EGYSZER!

Szóval igaziból ezt muszáj volt már kiírnom magamból és igaziból rátok bízom magamat. Tudtok segíteni esetleg?

19/F



2019. márc. 12. 21:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
Jajj, te szegény... 153cm-es nő vagyok és képzeld nálam alacsonyabb pasikkal is találkoztam már. Amíg kínosnak érzed a magasságod, sok jóra ne számíts. Az önbizalom fontos tényező, nálad ez nincs meg. Fogadd el magad és örülj, hogy kilógsz a sorból.
2019. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy ahol a többiekkel is. Tehát ugyanott lehet ismerkedni alacsonyabb lányokkal, mint a magasabbakkal.

Amúgy én nem tudok ilyen helyeket. Pl diszkó, vagy szakkörök. Nemtom tényleg; ilyen konkrét helyeket talán nem anynira tudnék mondani; de szerintem pl lehet bárhol az utcán, munkahelyen, iskolában. Ahol meglátsz valakit, akiben megragad téged valami. Mert nem jó ötlet elszalasztani. Persze ha fontos lesz ő a sorsodban, akkor többször is egymás felé fog titeket sodorni az élet; szóval akkor nem csak egyszer fogjátok látni egymást, "ozt' jónapot!":D

2019. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Most ezt minden rosszindulat nélkül mondom és teljesen őszintén, hogy még nem találkoztam korombeli alacsonyabb sráccal. Nem viccelek és aki elhiszi az el aki nem az nem. De ezért állítom be a helyzetemet ilyen drasztikusra. Meg az előítélet, poénok, kinevetések stb. Volt egy fellépésem és sokan kinevettek meg, milyen alacsony vagyok, törpe stb.

Szóval én elfogadom, csak a kommenteléseket nem fogadom annyira jól :/ Mert a visszajelzés az emberektől fontos szerintem, és ha ilyeneket kapok az eléggé önbizalom romboló. Ha tényleg az jönne le senkit sem érdekel akkor beletörődnék és elfogadnám, de nagyon nem ez a helyet.

Nem akarom sajnáltatni magamat (lehet sikerült) csak kis betekintést nyerni az alacsonyak életébe, mert sokan ezt úgy állítják be csak nyafogunk és valamire fogni kell, hogy nincsenek barátaink vagy ilyesmi...

2019. márc. 14. 15:43
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

"Meg az előítélet, poénok, kinevetések stb. Volt egy fellépésem és sokan kinevettek meg, milyen alacsony vagyok, törpe stb.


Szóval én elfogadom"

Nem! Ha elfogadod magad, akkor szarsz mások véleményére. Én is megkaptam anno, egészen addig, amíg vissza nem szóltam. Mély levegőt kell venni és szarni rájuk. Utólag majd köszönni fogod nekik a sok bántást, mert így forr ki a személyiséged, így leszel erős. Azért veszed a szívedre a beszólásokat, mert nem vagy elégedett, cikinek érzed magad. Ha eljutsz arra a pontra, hogy leszarod a sok idiótát, akkor fogadtad el magad.

2019. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Azt a tényt fogadom el, hogy alacsony vagyok. Már 19 éve én vagyok mindig a legalacsonyabb, tonnasor vége stb. Ez nekem nem új, csak az embereknek, mint itt a fellépésen, sok új ember és nekik ez új.

Próbálom leszarni, de azért ez nem olyan könnyű mert igazuk van... Mikor igaz dolgot mondanak azt, hogy fogjam fel?! Hogy reagáljam le? Csak fáj az igazság.

Még az emberek véleményét nem tudom leszarni ilyen mértékben, vannak emberek akik a legjobb barátaim és nekik engedem és poénkodhatnak velük, mert tudom csak viccelnek és az teljesen más! Viszont mikor mások is elhiszik és más osztálytársam is azt hiszi 5 éve a barátom az először felidegesít majd meg is sért vele... Amikor idegenek szólnak be az meg a legrosszabb!

Sajnálom, nem tudom ezt hogyan lehet elfogadni vagy beletörni és leszarni ezeket. Fiú vagyok, nem kapok bókokat és kommenteket milyen jól nézek ki vagy ilyesmi, és amúgy meg számít és érdekel mások véleménye. Pont ezért, mert kell valami visszajelzés.

Ez most lehet elég érthetetlen...

Értékelem a kommented, köszi szépen, bárcsak meg tudnám tenni, de nagyon zavar és még nem jutottam el erre a szintre.

2019. márc. 14. 16:48
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Olaszországból lehet rendelni olyan cipőt ami + 7cm-t ad.

Mindenfajta stílusban megtalálható.

Egyáltalán nem látszik hogy magasítót.

40.000 ft szerintem segíthet neked. 🙂

2019. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Tudok róla és ilyesmim van.

Botosteres, olyan 5 cm dob rajtam. De ez csak illúzió, magasabb nem leszek tőle...

Köszönöm a tippet de sajnos ez nem megoldás számomra :(

2019. márc. 18. 16:12
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi lett veled, kérdező? Találtál lányt?
2020. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!