Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezzel elcsesztem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel elcsesztem az esélyeimet?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok,11.es. Jövőre ballagok,szóval jövő februárban lesz szalagavatónk is.Van egy csaj(évfolyamtársam)aki tetszik nekem és megkérdeztem tőle már most,hogy táncolunk e majd együtt jövő februárban.Hozzáteszem,hogy a csajt nem ismertem ezelőtt,szóval ez volt az indok amivel leszólítottam,hogy nekem nincs kivel.Szerintem fura lehetett kicsit neki,hogy én ezt már most,ennyivel előtte megkérdezem.Amúgy jót beszéltem vele,ő azt mondta,hogy majd még eldönti és akkor majd szól.Ez történt kedden.Viszont ma meg tegnap nem is beszélgettem vele semmit,nem kerestem a társaságát. Vlhogy nem vitt rá a szentlélek a dologra. Most meg hétfőig nem tudok vele beszélni.Szerintetek ezzel mindent elrontottam,hogy nem kerestem a társaságát?18/F (Amúgy az egész osztálya+az én osztályom tudja ,hogy felkértem,szóval kiszivárgott az info)

2019. márc. 14. 16:30
 1/4 Dorina0331 válasza:
Szerintem nincs ebben semmi gond, az info meg csak azért lehet felkapott mert hamarabb kérdezted meg, nem tudom hogy hiányzik e a lány a sulibol de ha pl van valami közös csoport ahol ír pl elkérné a házit akkor küld el neki garantáltan értékelni fogja
2019. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából ott volt ma is,meg tegnap is.Csak nem beszélgettem vele,mármint nem kerestem meg,hogy hol van épp órája meg nem mentem oda amikor láttam a folyosón pl.mert egyszer épp láttam rajta ,hogy siet tesire másik alkalommal meg 10 barátnőjével volt együtt és jobbnak láttam akkor nem megtörni az állapotot. Érted,tettem neki egy nagyon utalásos gesztust,aztán meg nem kerestem meg 2 napig.Félek,hogy furán jön le neki vagy azt gondolja nem is fontos a számomra annyira.Pedig ő nagyon szimpatikus nekem.Kicsit görcsölök a dolog miatt.
2019. márc. 14. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit a szalagavatóval kapcsolatban kérdeztél, ajánlottál neki, - szerintem - az OK.

Az is OK, hogy nem kérdeztél rá azonnal a válaszára, hiszen időt kért rá és azt sem látom rossznak, hogy nem mentél hozzá szerdán, sem csütörtökön (ma). Ha eztán találkozol vele, köszöntsed őt, ha úgy gondolod szólítsd is meg, de a szalagavatóval összefüggő válaszával várd meg, amíg ő jön vele elő. Addig is keresd a társaságát. Ha elfogadja a társaságod, akkor úgyis válaszol. Ne csodálkozz, hogy ennyi idővel előtte még nem akarja lekötni magát, hiszen még annyi minden történhet addig is kettőtök között...

F.

2019. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám az, hogy mindent elcsesztél. Az tény, hogy nem egy kedves gesztus, és biztos nem egy jó pont nála, de menthető még.

Például, ha hétfőn felkeresed akkor biztos mentheted ezt a kapcsolatot. Viszont mindenképp kérj elnézést tőle. És kérdezgesd azokról a napokról is, amikor nem beszéltél vele. Ebből látszik, hogy téged tényleg érdekel, hogy mi volt vele.

Sőt, ha még nincs bejelölve neked akkor tedd meg minél előbb.

Viszont egy kérdésem lenne.Miért vagy magadban ilyen biztos? Honnan tudod, hogy nem lány jövőre egy másik lány, akit szívesebben hívnál el?

Én ez miatt lennék kicsit félénk. És ez szerintem a lány fejében is meg fog fordulni. DE ha biztos vagy magadban, akkor ezt vele is tisztázd. Mert ebből még sülhet ki egy nemleges válasz.

16L

2019. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!