Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Színes haju lányokkal miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Színes haju lányokkal miért nehezebb ismerkedni? Nektek milyen szinü a hajatok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Világoskék és rózsaszín.

Mert más vagyok mint az átlag.

2019. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Festett vörös vagyok. Nem a hajszín miatt nehezebb az ismerkedés, hanem a személyiség miatt.
2019. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Mert különlegesnek érzi magát és azt hiszi, hogy ő ez a tipikus "különcke" akit senki nem ért meg. Pedig csak feltűnési viszketegségben szenved.
2019. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Atlagos barna
2019. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

színes hajú????

Mindenkinek színes a haja. Valakinek barna, vörös, szőke stb. Még a hidrogéneztetett hajnak is van színe de az áll legközelebb a színtelenhez. De kétlem abból olyan sok lenne és, hogy bármi múlna a csaj hajszínén :D

2019. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy nehezebb velük ismerkedni, szerintem sokkal inkább könnyebb, legalább is ez a tapasztalatom. Egyébként ahogy az előttem hozzászóló írta, mindenkinek színes a haja, senkinek nem átlátszó. :D

18/F

2019. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Jelenleg sötét barna a hajam,de megszeretném a végeit festeni kékre:)) szerintem nem amiatt lehet velük ismeredni mert színes a hajuk,hanem mert olyan a természetük. Velem is ugyan úgy lehet majd kék hajjal ismerkedni mint előtte:)) És szerintem nem nehezebb,mármint így tapasztalatból. Valóban,akik nagyon extrémre festik a hajuk színét,maga a személységük is színesebb és nehezebben megérthető (tapasztalataim alapján) de nem lehetetlen esetek.
2019. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mit gondolsz színes haj alatt.

A barna és a fekete ugyanolyan szín, mint a szőke és a vörös.

Nyilván, ha te a természetes szőkére és vörösre gondoltál akkor a kérdésedre a válasz: általánosságban jóval több fiúnak vagy férfinak jön be a vörös illetve szőke haj, mint a barna vagy fekete ezáltal, mivel Magyarországon az emberek aligha 10-15%-a természetesen szőke és 2%-a természetesen vörös így azok a lányok akik ezekkel a hajszínekkel rendelkeznek jóval több srácnak hívják fel a figyelmüket magukra, mint akik barna vagy fekete hajszínnel rendelkeznek.

Természetesen, mivel nagyjából ugyanannyi kiváló lány van köztük és ugyanannyi ribizli ezért azok akik nem ribizlik jobban le kell nyűgöznöd őket általában, mint egy ugyanannyira szép és helyes lányt, mint barnában vagy feketében.

Sőt az én megfigyelésem alapján jóval kevesebb szőke ribizli, mint mondjuk barna.


A festett hajszín meg éppen az ellenkezője miatt.

Nem sok komoly férfi érdeklődik a pink és a kék haj iránt.(szerintem egy sem)

Így aki alapból egyedülálló általában, csak elkeseredett fiúkat kap vagy szexmániás tuskókat.

2019. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szóval az első válaszadótól vonnám meg a jogaikat, te kis különleges
2019. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért festi pinkre, stb mert különlegesnek HISZI magát.

El is hiszi magáról.

Aztán úgy gondolja, ha már különleges, akkor bunkónak, flegmának KELL lennie.

Majd úgy is viselkedik, mintha a s$%ggéből törne elő a napfény.

2019. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!