Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz, hogy lassan 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy lassan 18 leszek, és nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
Sose volt még barátnőm,mert mindenki csak elutasít. Lehet,hogy ronda vagyok,és ezért. Szűz is vagyok.
2019. márc. 19. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

18 évesen még nem annyira, 20 felett már ne dicsekedj vele.

19/f (még én is szűz vagyok, pedig nem vagyok csúnya)

2019. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Kiterdekel? Ne ezzel kezdj, hogy szűz vagy ez csak a 23+ os lanyoknak nem tetszik... Probalkozz tovább majd összejön előbb utóbb.
2019. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne izgulj én 18 vagyok ugyanúgy szűz és igazán komoly kapcsolatom még nem volt. Régebben tök sokat agyaltam rajta, hogy milyen gáz már, hogy mindenkinek van körülöttem nekem meg nincs, és emlékszem mikor mindenki tátott szájjal nézett, hogy-hogy nem volt még soha barátom. Nem mondom, hogy nem volt kínos, de megtanultam mosolyogni rajta. Szóval csak hidd el ha téged nem zavar, mást se fog :)

Tudom biztos utalod ezt a szöveget, de tényleg mindenek eljon a maga ideje. Tapasztalat :d

Minden jót 😘

2019. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Ugyan ez csak lányban szerintem ne foglalkozz vele majd csak jön az igazi is hamarosan
2019. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet, megpróbálok segíteni.
2019. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem vagy egyedül, dettó ugyan ez van velem is, annyi a különbség, hogy én lány vagyok..nameg 19. 😆 De ezt nem szabad elkapkodni..ha nem úgy hozza az élet akkor nincs mit tenni. Most csak azért, hogy “legyen valakim” én sem jönnék össze bárkivel. Ha tetszik valaki, akkor legyél kitartó (ne menjen át azért zaklatásba a dolog lehetőleg), de a nők igenis élvezik, ha sok figyelmet fordít rájuk valaki (még ha az ellenkezőjét is állítják) ha valaki igazán szeretne engem, nem érdekelne a külseje sem. Egy kicsit sem.
2019. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18 vagyok, még csak nem is beszéltem sose lánnyal.. De ez nem szégyen szerintem, a "gáz" meg "ciki" az csak ilyen trendi szó ne foglalkoz a sok mai köcsöggel akiknek ez nem tetszik. Okés nekem se tetszik egyedül vagyok szinte már csak öngyilkos gondolataim vannak, de inkább vagyok egyedül mint hogy elveszítsem egy magamutogató kis instás közösségi lánnyal, akinek már fiukái voltak..
2019. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!