Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor mit lehetne lépni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehetne lépni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány.

Ismerősőm ismerőse. Sosem találkoztam vele személyesen még. Csak láttam Facebookon "ismerősök ajánlásánál", ebből fakadóan gondoltam bejelölöm.

Elkezdtünk kommunikálni, úgy tűnik nyitott volt erre.


De, amikor megkérdeztem, hogy mennyi idős (korombeli lehet), akkor csak megnézte ("láttamozta") az üzenetet, illetve még nem válaszolt.


Ilyenkor mi lenne a helyes lépés? Várjak, amíg válaszol, vagy hozzak fel valami témát? Vagy nem tudom...



2019. márc. 21. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom. Amint szóba kerül a kor, sokan eltűnnek. Épp ezért nem szoktam hangoztatni. Jobban jársz ha te se firtatod.
2019. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért kérdezted meg. Tényleg annyira érdekel? Igazán tudhattad volna, hogy kort és súlyt nem illik kérdezni. Szerintem ne várj sokáig, mihamarabb hozz fel egy másik témát, lehetséges, hogy rosszul is esett neki a kérdés.

18/F

2019. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fruzs33 ***** válasza:

Én vagyok azok ritka válaszolók egyike,aki mindig megírja,hogy ilyet lánytól,hölgytől nem illik kérdezni.

Dobj fel egy másik témát.

2019. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy ilyen esetben milyen témát lenne érdemes felhozni?
2019. márc. 22. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

Teljesen mindegy, igazából folytathatod onnan is ahol eddig tartottatok(bár azt érdemesebb lett volna olyan 1-2 perc után), kb. így, hogy: Mindegy is, visszatérve...

Így belekezdhetsz egy új témába, így: Mindegy, ... (és teszel fel egy kérdést).

2019. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!