Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti, hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti, hogy reagálnátok, ha a pasi aki crash-ol titeket az hazáig követne?

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet,hogy van egy lány aki tetszik nekem(évfolyamtársam amúgy),szoktam vele beszélgetni is néha.Ma délután suli után amikor mentünk haza a haverommal akkor összefutottam vele meg a barátnőjével.Pár perc után leváltam a haveromtól ,ő meg levált a barátnőjéről,mivel kb.az én haverom és az ő barátnője egy utcában laknak.Ezután gondoltam követem,mivel nem tudtam hol lakik.Értitek én nem akarom őt zaklatni,nem is ezért érdekelt a lakcíme,csak kíváncsiság. Na szóval követtem egy darabig és az történt,hogy az egyik forgalmasabb,szélesebb utcán megálltam egy ház sarkánál és onnan figyeltem,hogy hol van.De nem láttam..ezért magabiztosan átmentem az úttesten és akkor vettem észre,hogy még az utcában van.Háttal nekem..kb. olyan 50-60 m-re lehetett tőlem..én úgy láttam nem fordult meg,de nem vagyok benne biztos..mindenesetre most megvan bennem a félelem,hogy mi van,ha meglátott?


Lányok,ti,hogy reagálnátok az ő helyében..mármint ha a észreveszitek,hogy pasi aki udvarol nektek néha az követ titeket az utcán?



2019. ápr. 11. 16:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy elírtam idegességemben,az crush akart lenni. ...és végül nem követtem hazáig csak egy darabig..pár másodpercig láthatott max.hogy elmegyek mögötte az úton
2019. ápr. 11. 16:53
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Crush? Basszus ha magyar vagy magyarul írj. Nálam inkább kizáró ok lenne ez az erőltetett angolság, mint az hogy követtél. Bár az is az lenne..tehát nálam semmi esélyed nem lenne.Sőt ha meglátnálak hogy máskor is követsz szólnék pár haveromnak akik úgy elvernének hogy többet eszedbe se jutnék.
2019. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Én nem esnék kétségbe, tudnám kezelni a helyzetet. :D

De az nem normális dolog, ha képes vagy titokban követni!

2019. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem követtem..csak tudtam,hogy hol fog elmenni ezért levágtam az utat egy utcán.Kb. 2-3 percig mentem utána.
2019. ápr. 11. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Te nem vagy normális, beteg kukkoló.

Főleg haverod csaját jéézusom

2019. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kicsit visszataszítónak, vagy ijesztőnek gondolnám...max. az tetszett volna, ha odavágódsz mellé, h elkísérd, de így elég rizikós...
2019. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nagyon para, viszont vannak kattos lányok, akik pont az ilyenekre vágynak, úgyhogy ki tudja, lehet ő is ilyen


szemèly szerint, ha velem csinalna ezt egy fiu, akkor minden eselyet elvesztene felteve ha nem tetszik nekem nagyon

2019. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem akartam kukkolni meg semmi..csak nagyon bejön a csaj ,és tudni akartam merre fele lakik..értitek,csak szimpla érdeklődés akart lenni.Nem tudtam,hogy ez annyira rossz dolog,mármint abban a helyzetben..utána persze egyből megbántam a dolgot,meg is fogadtam,hogy soha többet nem csinálok ilyet senkivel.. amúgy szerintem nem vett észre
2019. ápr. 13. 01:11
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

De nem fogod fel, nem normális dolog már az sem, hogy tudni akarod hol lakik. Nem a barátnőd, nem a haverod, leírásod alapján nem is nagyon beszéltek. Miért lenne szükséged arra az információra hogy hol él?

Az meg csak a jéghegy csúcsa, hogy ha bárkiről bármi érdekel, normális ember megkérdezi, nem pedig nekiáll kémkedni.

Ha velem valaki ilyet csinálna, első körben nyomatékosan megkérném hogy soha többet eszébe ne jusson követni, de ha ez rendszeresen megtörténik továbbra is, és nem ért a jó szóból, akkor a végkimenetel távoltartási végzés lesz.

2019. ápr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!