Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érdemes ráírni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes ráírni egy lányra társkeresőn, hogy el olvassa és vissza is írjon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok levelet kapnak, és alapból kuka a "szia mizu", ezért próbálok is valamit kiragadni egy kérdéssel a profiljukból, de nem sok sikerrel. Szeretik ha hosszabbat írnak nekik és nem szeretik az egyszerű kérdést, vagy mi a trükk?

Pedig nem tartom magam taszítónak, sőt egész jó képeim vannak, olyanok szerint akikkel személyesen beszélgetek.



2019. ápr. 13. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl egy "Szia. Szimpatikusnak találtalak..." már jobban hangzik a mizunál. Amúgy teljesen mindegy, mivel van, aki a mizura is reagál, és van, aki bármit írsz, arra sem fog.
2019. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

90%-ban az számít, hogy nézel ki, nem az hogy mit írsz.

Írtam hosszabb, egyedi szövegeket egy ideig, alig volt jobb válaszaránya, mint a sablon kezdéseknek. Sokan el se olvasták, úgyhogy nem láttam értelmét folytatni.

2019. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pénzes nagyfarkú vagyok.
2019. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár éve néztem fel néhány társkeresőre, és kövezzetek meg, de én sem írtam vissza a "szia mizu" jellegű üzenetekre, általában a külső sem segített. Ellenben ha valaki hosszan írt, és ezzel időt szánt rám, lehetett egy 60 éves, unikornison lovagló ork is, visszaírtam, ha nem volt szimpatikus akkor azt, indokkal. De egy 2 szavas üzenetből nekem teljesen az jött le, hogy ha valaki már az ismerkedéshez így viszonyul, később csak rosszabb lesz a helyzet. Ennél az is jobb, ha valaki előre megír pár mondatot, és azt küldi el mindenkinek. Tulajdonképpen ezzel nincs is semmi gond. Max. ha sikerül két olyannak elküldeni, akik ismerik egymást és pont erről beszélnek, de erre igen kicsi az esély. XD Szerintem kezdésnek megteszi néhány alap infó magadról, hobbi, stb, azért ezekből ki lehet indulni, főleg ha van közös. Meg pár apróság is tud segíteni, pl. hangsúlyozod, hogy amit tanulsz, érdekel... Szereted a hobbidat, szeretnéd a munkádat... Remélhetőleg így van, de ha nem, biztos meg tudsz említeni valamit, amit szeretsz a mindennapokban. Ezekkel egy motivált, életvidám embernek állíthatod be magad, akikkel mindenki szívesen veszi magát körül, és értelemszerűen szívesebben is ismerkedik.

Különben nem tudom milyen a célközönséged, de lehet jobban jársz, ha megpróbálsz hobbi/érdeklődési kör alapján (is) ismerkedni. Társkeresőkön eléggé "plázakompatibilis" a társaság ebben a korosztályban.

20/l

2019. ápr. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!