Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan nekem nem jár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan nekem nem jár senki? Mit kellene ahhoz tennem hogy végre legyen fiúm? 18/l

Figyelt kérdés
A környezetemben senki nem akar tőlem semmit, pedig vonzó lány vagyok sokak szerint. Kétségbeesve letöltöttem a Tindert de ott se találok senkit, komolyan úgy érzem egyedül maradok.. Pedig jó barátnő lennék szerintem,megértő vagyok és toleráns.. Mit tegyek,vagy szerintetek inkább hagyjam a francba az egész fiú témát?

2019. ápr. 13. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"letöltöttem a Tindert de ott se találok senkit"

Mármint egyetlen ottani fiú se tetszik?

EMBER!

Nem tudsz érthetően fogalmazni?


Nos, lehet egy harmadik ok is:

- nagyon magasra állítod a lécet.

Bár igaz, ez a miatt lehet, ha nem vagy túl okos.

2019. ápr. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, bár én nem próbáltam társkeresőket és nem is terveztem

A 10-es kommentelőre pedig ne hallgass, nem kell feltétlenül rondának vagy butának lenni ahhoz, hogy ne találj senkit, mert sajnos sok emberrel van ez így, olyanokkal is, akik szépek és okosak csak nem talál rájuk egyszerűen a szerelem

Igazából ez szerencse kérdése is, hiszen valakinek az esete vagy, az tuti, csak nem találtál még rá

Szurkolok, hogy ne csak valakit találj, hanem Őt ;)

2019. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%
Társkeresőkön naponta vagy 20 levelet kapnak az átlagos kinézetű csajok is, szerintem túl válogatós vagy. Ha rádírna egy átlagos melós srác, tuti vissza se írnál neki...
2019. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!