Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélye egy introvertált,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy introvertált, félénk, "magányos" típusú lánynak?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy szerintetek találhat-e magának párt egy olyan lány, aki nagyon visszahúzódó, keveset beszél - vagyis nagyon sok idő kell ahhoz, hogy megnyíljon és csak akkor képes elmondani magáról dolgokat, ha teljesen megbízik a partnerében?

(Plusz nem is valami szép lány)


Őszintén már nem tudom mit gondoljak, mert én még soha senki érdeklődését nem keltettem fel. Nem igazán tudok (vagy szeretnék) megváltozni, szóval a személyiségem ilyen marad. :/


16/l



2018. aug. 3. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Introvertált létedre nem vagy valami türelmes...
2018. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Hogy szerezz párt lányként, első lépés: Nyilvánosságra hozod hogy egyedülálló vagy. Második: válogatsz a többszáz jelentkező közül. Tényleg nehéz volt
2018. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tpanna00 ***** válasza:
88%
jaj de tudják a pasik hogy mit kéne csinálnia egy lánynak. Bezzeg a saját nemeteknek nem tudtok ilyen jó tippeket adni. Csak azt látom, hogy jaj de magányos vagyok kell egy barátnő :DDD Először magadon, utána másokon segíts :))
2018. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves #2, most, hogy mondod, valóban meg is feledkeztem az ajtóm előtt ácsorgó több száz srácról, akik csak rám várnak :'D hogy nem jutottak eszembe, amikor itt panaszkodtam nektek? XD
2018. aug. 3. 23:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont inkább a magányos, visszahúzódó, félénk lányok jönnek be. És a szépséggel vitatkoznom kell mert kb. minden szép lány úgy áll hozzá, hogy ő ronda ;)
2018. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Lehet esélyed.

Megváltozni csak akkor kell, ha a saját érdeked, és tudod, hogy az adott dolog az előrelépésben segítene. Mindenképp hosszú folyamat, egyik napról a másikra ne várj változást.

Vannak fiúk, akiknek valóban pont az tetszik, ha egy lány visszahúzódó, más, mint a legtöbb. Viszont lehet, hogy azok a fiúk is nehezebben kezdeményeznek. Emiatt az például előnyödre válhatna, hogy amikor érzed, hogy valaki szimpatizál veled, időnként te is odamész hozzá és beszélgetést kezdeményezel. Ez a másik félnek is egy pozitív visszajelzés, mert azt szűri le, hogy valamilyen szinten érdekel téged.

Ha az is visszatart abban, hogy könnyebben megnyílj, hogy félsz, valami olyat mondasz, ami a másiknak nem tetszik és mit fog gondolni (gyakori akadály), gondolj arra, hogy előbb-utóbb úgyis kiderül ha hosszabb távon fennmarad a társalgás. Ha azt mutatod, amilyen vagy, magadat és a másikat is megkíméled attól, hogy csalódás legyen. Eleve, aki normális, nem fog annyitól elmenekülni, hogy valamit másképp látsz, mint ő, ez normális dolog. Nem a titkaidat kell feltárni 2 nap után. Csak nyugodtan vállald fel önmagad.

20/l

2018. aug. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nos, ha nem akarsz változtatni és esetleg ocsmány vagy és unalmas, akkor találhatsz egy szintén ocsmány és unalmas fiút :D jaaa hogy olyat nem akarsz... háát akkor változtatni kell :D
2018. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Hozzád hasonló, 16 éves introvertált lány vagyok.

Nem kell félned, van esélyed. A hozzád illő partner nem hirtelen fog kopogtatni az ajtódon, úgyhogy nem is izgulj emiatt, nem maradsz le semmiről.

Próbálj meg neten ismerkedni, hidd el könnyen megy majd, sokkal könnyebben mint hinnéd. A legjobb ha olyan helyen beszélgetsz, ahol nem kell magadról kényes adatokat felvállalni, még az igazi nevedet sem. Először kicsit ijesztőnek tűnik, tudom nagyon jól, de hasznodra válik! :) Rá fogsz hangolódni a beszélgetásre nagyon könnyen, csak légy önnmagad! Persze mindennek megvan a maga ideje, rögtön nem kell elmondani mindent, ahogyan előttem is írták.

Sok sikert, szurkolok neked! :)

2018. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia

Biztos vagyok benne hogy találsz valakit ez nem is kérdés. Személy szerint nekem érdekesebbek azok a lányok akik nem árulnak el sokat magukról vagy legalább is csak nehezen sokkal vonzóbb mint mikor nagy szája van és olyan mint valami zenedoboz tuti csaj vagy fel a fejjel.

2018. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!