Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tippek párkapcsolat kereséshez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sipeki kérdése:

Tippek párkapcsolat kereséshez?

Figyelt kérdés
Hali. Egy 17 éves srác vagyok akinek már komolyan párkapcsolatra van szüksége. Nem nézek ki rosszul, nem vagyok egy kva félős ember,magabiztosság megvan, de egyszerűen nem megy a csajozás. Érzem hogy már tényleg kell egy szép lány akit teljes szívemből szerethetek. Értem hogy buli meg minden de nem nagyon szoktam. Minnél több tini párost látok annál jobban megszakad a szívem. Kedves, jószívű, törődő emberke vagyok. Valaki segítsen egy pár tippel please ..

2019. ápr. 22. 04:12
 1/2 anonim ***** válasza:
31%

Sajnos van sok igazság abban, amit felettem írtak.

Annyit hozzá tennék még, hogy mindig vannak kivételek, csak iszonyatosan ritkák, főleg a Z generációban, amibe te is beletartozol.

Legyél türelmes, lehet, hogy majd csak a húszas éveidben találsz majd ilyen csajt, mert kell nekik is az idő felnőni és lenyugodni.

Sajnos mi, akik magasabb értékrenddel és empátiával lettünk megáldva már a gimi alatt, így jártunk, hogy várnunk kell.

Nekem 23 évesen lett először olyan barátnőm, aki nem akart bulizni, szóval léteznek, de előtte volt 4 olyan barátnőm, aki miatt részben azért szakítottunk, mert én túl érett voltam és ők nem akartak komolyat még. Volt olyan aki konkrétan beközölte, hogy neki nem elég csak velem szexelni.


,,Olcsóbb a lélek, ha a húst jobban viszik".

2019. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne pont szép lányt keress, hanem olyat, akiben érzed, hogy lelki is van. Egyébként olyan helyeken lehet talán találni párt, mint sportolás, most jön a nyár, iratkozzál be egy evezős tanfolyamra, vagy menjél biciklitúrákra, legyél hegymászó, láttam már nőket is, vagy ha szereted a komolyzenét, járjál hangversenyekre, nagyon sok egyedülálló lány direkt azért megy el ilyen helyekre, hogy társat találjon, komolyat, vagy járjál rendszeresen könyvtárba, múzeumokba, ilyen helyeken lehet normális lányokkal megismerkedni, persze ehhez neked is megfelelő színvonalon kell lenned, de 17 évesen még elég sokat kell tanulnod ehhez.
2019. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!