Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért nem tudok pasit találni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok pasit találni?

Figyelt kérdés

Hátközépig erő szőkésbarna hajam van, kékeszöld szemem, hosszú szempilláim és nem vagyok duci, sem túlzottan vékony, tehát összességében szerintem nem vagyok csúnya (ez most nagyon egománul hangzott, de nem annak szántam). Kedves, vidám személyiség vagyok, tudok komolyan beszélgetni ugyanakkor nagyon sokat tudok röhögni is. Szerintem okos és megértő is vagyok. Tehát nem értem, hogy mért nem lehet egy kapcsolatom végre.

Kérlek ne írjatok leszóló, fikázó, "neked most a tanulásra kéne koncentrálnod" üzeneteket, mert tényleg kétségbe vagyok esve hogy mit csinálhatok rosszul (16/L)



2019. ápr. 30. 23:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#6-os, kívülről annyi hogy nekem helyes legyen, nincs kimondott ideálom, belülről meg hogy ne dohányozzon, jól tudjam magamat érezni a társaságában és okos legyen

#7-es igen, keresek is pasit, a kérdésbe azért nem írtam bele, mert gondoltam, hogy egyértelmű

2019. máj. 1. 09:28
 12/19 A kérdező kommentje:
És #8-as, nem csak válaszolok. A barátnőim szerint egy kicsit túlságosan is rámenős vagyok, hagynom kéne hogy a fiú kezdeményezzen
2019. máj. 1. 09:30
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene egy ilyen lány. :) Felénk csak bunkó vagy hisztis lányok vannak. Mit meg nem adnák egy ilyenért.
2019. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy kényszert érzel rá. Egy kapcsolatot nem keresni kell, meg bárkivel összejönni, csak hogy legyen valakid. A kapcsolat lényege, hogy megkedveled az illetőt és vele akarsz lenni, ezért jöttök össze. Meg kell tanulnod egyedül is boldognak lenni és megállni a lábadon, mert a kényszeres keresgélés sok jóra nem vezet. És hidd el, ha egyedül is boldog vagy, kiegyensúlyozott (ez bizony kívülről is látszik), akkor fog jönni valaki.
2019. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Én agykutató vagyok. Ezeket a kérdéseket csak pszichológusok teszik ki,hogy számítógéppel így elemezzék a férfiak lelki állapotát, hogy megtudnak még bízni a nőkben. Mert , ha még mernek udvarolni vagy beszélgetni a nőkkel vagy tiszteletet adnak nekik ,akkor tudnak tovább adót emelni a politikusok és tovább növelni a munkanélküliek táborát.
2019. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15-ös bíztosíthatlak róla, hogy nem vagyok pszihológus
2019. máj. 1. 17:46
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: #6-os, kívülről annyi hogy nekem helyes legyen, nincs kimondott ideálom, belülről meg hogy ne dohányozzon, jól tudjam magamat érezni a társaságában és okos legyen


#8 vagyok! Minden 4. férfi/fiú lehet ilyen. Nagyon látszik, hogy 16 éves vagy és tudatlan. Elöbb ajánlom ismerkedj meg magaddal,

mielött valami bolond karjaiba ugranál, szimplán csak azért mert helyes, és okos. A másik meg, hogy ha megtalálod, tegyük fel az igazit és ő dohányzik, egyből dobnád? Szóval elöbb nyisd ki a szemedet, tud meg, hogy ki vagy, nőj fel és utána, tudni fogod ki az igazi ha találkozól vele, persze nem azt mondom ilyen korba nem lehet megtalálni a szerelmet csak tudod látszik rajtad, hogy te nem fogod. Ja, és az igazi szerelem, nem vezet egyből az ágyba, ezt csak úgy hozzáteszem. Azt nem mondom, hogy ne pasizz, csak azt, hogy ne szeressél bele olyanba aki, csak külsőleg jön be neked.

2019. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%

Na jó, de... milyen legyen a srác? Magas vagy alacsony? Vékony vagy izmos, esetleg nagyobb darab? Mennyi a maximum kor? Hogyan öltözködjön, ha tetszeni akar neked... ilyenekre gondoltam.


Meg magadról még annyit, hogy merre fele laksz, hogy mekkora lenne a távolság a leendő párod és közted.


Ha ezt kifejtenéd részletesebben, akkor könnyebb lenne ismerkedned.


Az írásod alapján amúgy jófejnek tűnsz és értelmesnek. Ez már egy jó pont!

2019. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nálam magasabb legyen (ami nem nehéz, tekintve hogy 158 vagyok), a testalkata nagyjából mindegy, csak ne legyen nagyon elhízva, max 18, nagyon esetleg 19 és nekem tőkéletesen mindegy, hogy hogyan öltözködik

Hát ha Budapesten lakik akkor annyira nem bonyi, mert habár vidéken lakom, kb 40 perc alatt bent vagyok a fővárosban

2019. máj. 2. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!