Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogok találni valaha életembe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok találni valaha életembe egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés

Volt már egy barátom igaz,hogy komoly kapcsolat volt de nem valami hű de jó első szerelem. Úgy érzem velem van a gond mivel,már három éve egyedülálló vagyok. Ha lenne barátom,akkor hűséggel lennék hozzá,ha megbántanám mindig kiengesztelném, valami kis, ajándékkal.Bármikor hozzám bújhatna.Ölelgetném szeretgetném,éreztetném vele,hogy fontos számomra.Engem nem érdekel a párom anyagi helyzete sokkal jobban bejönnek,azok a srácok akiknek nincs,több millájuk, de nagy a szívük.Mindent megtennék,hogy jól érezze magát velem.Bármi bántaná,én mindig, mellette állnék.Elfogadnám hibáival együtt is.(:

Bocsi a helyesírási hibákért.(:


2016. máj. 5. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akkor én kiestem a pixisből mert a bankszámlám is olyan nagy mint a szívem..

Amúgy most mi a kérdés? Gondolod hogy mi a jövőbe látunk?

2016. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy léteznek még olyan pasik akikre ez a leírás illik?Fogok még találni normális pasit vagy sem?Vannak még normális fiúk?
2016. máj. 5. 13:47
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy igen, lehet hogy nem, nem tudhatjuk előre... tőled is függ.
2016. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze tudom,hogy nem tudhatjátok előre illetve tőlem is függ ezzel is tisztában vagyok.(:
2016. máj. 5. 13:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak, de hogy te találsz-e nem tudom. Viszont minél görcsösebben keresed annál kevesebb az esélyed. Valamint a normális fiúk nem biztos hogy szeretik ha valaki az első pillanattól kezdve rájuk telepszik és nem hagy nekik semmi magánéletet.
2016. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"ha megbántanám mindig kiengesztelném valami kis ajándékkal" . Na ezt nagyon utálja sok fiú. Ne bántsd meg!!! Ilyen kis ajándék, giccseket meg főleg nem szeretjük.

"bármikor hozzám bújhatna" Ezt se csípi sok fiú ha rá telepszel , szinte megfojtod.

2016. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Törekszek arra,hogy ne bántsam meg de minden kapcsolatban előfordul, a veszekedés.(: Arra értettem,hogy "bármikor hozzám bújhatna",hogy éjszaka odabújhatna hozzám.
2016. máj. 5. 13:54
 8/11 anonim ***** válasza:
léteznek ilyen pasik, de a külső IS számít nem csak a belső.. illetve sok egyéb körülmény is
2016. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy ne kezdj rögtön az első fiúval, aki szól néhány szép szót. Mert akkor lehet, hogy nem csak az első szerelmed nem volt túl szép, hanem a második sem les az. Sokan esnek ebbe a hibába, és ebből adódik, hogy 1 hónapig nagy a szerelem, aztán pedig szakítás a vége. Persze elzárkózni sem szabad.

Ha türelmesen vársz és ismerkedsz emberekkel, akkor idővel biztosan megtalálod a számodra megfelelő párt. Sok sikert! :)

2016. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez mind nagyon szép,nagyon jó, hogy te mit tennél vele. De neked mit jelent az,hogy normális? Mert azt nem írtad le.
2016. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!