Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátom?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátom. Sokszor olyan érzésem van, ha arra gondolok, hogy esetleg a jövőben barátom lesz, hogy az nem is fog megtörténni, mert nem tudom elképzelni, hogy rám egy fiú valaha "úgy" fog nézni és szeretni fog.. És ettől mindig nagyon rosszul érzem magam.

Plusz mostanság nincs senki, aki tetszene. És még ha tetszene is valaki, nem hiszem hogy kezdeményezni tudnék. Sehova sem járok el (16/L vagyok), mármint bulizni meg ilyesmi, interneten nem szeretnék, tehát suliban tudnék ismerkedni, de akármikor ránézek egy srácra, és ő visszanéz rám, úgy érzem, hogy azt gondolja "miért nézett rám az a rondaság?", pedig tök normálisan néz vissza rám. Ez a kisebb szociális fóbiám miatt lehet.


Szóval annak örülnék nagyon, ha valaki kezdeményezne nálam de hát ugye nem várhatom, hogy a sült galamb a szájamba repüljön.. És még nagyon fiatal is vagyok, csak már nagyon érzem a hiányát egy fiúnak, aki szeret és mellettem van.


Hogy lesz így valaha barátom? Ha megtetszik valaki a jövőben, és félek kezdeményezni, mert lehet hogy van már valakije, azért megpróbáljam majd?



2019. máj. 1. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nyugodtan várhatod,hogy egy srác kezdeményezzen. Azért srácok. Persze, egyre gyávábbak, de neked csak annyi a dolgod hogy rámosolyogsz, ilyesmi. Szóval tidatod vele hogy szimpatikus. Aztán várjuk a herceget. Én sosem kezdeményeztem, mert úgy gondolom nekem olyan fiúra van szükségem aki meg meri ezt lépni.
2019. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Kezdjük ott, hogy írásod, forgalmazásod alapján értelmes, normális, intelligens lány vagy, vagyis nyugodtan lehet önbizalmat. A legtöbb srác általában a felszínt nézi, lusta megismerni egy lányt, a kapcsolat általában a facebooknak, instagramnak szól. Kell ez neked? Ugye, hogy nem :) vagyis legyél türelmes, az igazi szerelemhez idő kell és majd a legváratlanabb időpontban jön.
2019. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Najó, egye fene leszek a barátod. Írj és megbeszéljük a többit :)
2019. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
61%

Hát figyelj, szerintem itt az alapvető probléma az önbizalmaddal lehet, amin sokat segíthet hogyha próbálsz sok fiúval barátkozni, beszélgetni, hogy hozzászokj ehhez és ne érezd kellemetlenül magad ilyenkor. Ne próbálj szerintem görcsösen barátot szerezni, hanem viselkedj lazán és hidd el előbb utóbb már teljesen természetes lesz és nem fogod kínosnak érezni.

Szóval először is ne össze akarj jönni valakivel, hanem csak találkozz sok fiúval és dumálj velük. (persze nem nyomulva:))

Aztán sokkal könnyebb lesz járni is valakivel ha már nincsenek ilyen érzéseid hogy jaj majd nem fogsz tudni mit mondani vagy hogy biztos rosszat gondolnak rólad.

2019. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem lesz
2019. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Én is úgy gondolkodtam erről a dologról, mint te, 20 éves koromig meg voltam győződve, hogy nekem sosem lesz barátom.

21 évesen összejöttem valakivel, ma el vagyok jegyezve és úton a közös gyermekünk :) Szóval ne írd le magad! Bármi előfordulhat, az pedig nem baj, ha kicsit tovább kell rá várnod :) El fog jönni az ideje.

2019. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én vagyok női változatban xd
2019. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jé, van belőlem lány változat? :"D
2019. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) de privát üzeneteket, amik ismerkedésről szólnak, nem kérek többet köszönöm.


21:46-os gratulálok a kicsihez :)

2019. máj. 1. 22:53
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
1# ja srácok kezdeményezzen, hát bazzeg, akkor csaj se kezdeményezzen? :D Én nem lépnék, ha utál engem, de közben barátot akar :D
2019. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!