Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, ha frusztrált,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha frusztrált, és feszült vagyok?

Figyelt kérdés
Szinte mindenki elutasít,és már feszült vagyok ettől,mert kimaradok a jóból. Szűz is vagyok 17 évesen. Olyan érzés mintha az ember nem kapna kaját. F
2019. máj. 6. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez legyen egész életedben a legnagyobb problémád, hogy 17 évesen szűz vagyok még.
2019. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Szia. Megértem a problémád, idegesítő, hogyha mások már sokkal tapasztaltabbak. Viszont sajnos a szerelmet nem szabad erőltetni. Majd jön, ha jönnie kell :)

Ne próbálkozz minden random lánynál aki megtetszik mert így inkább csak elutasításokat kapsz, vagy egy olyannal fogsz randizni akivel nincs meg az összhang. Mielőtt próbálkozol egy lánynál, ismerd meg egy kicsit jobban. Mondjuk legyél a barátja. Sok sikert!

16/L

2019. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
lehet meleg vagyok
2019. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 évesen szűz vagyok, és egyáltalán nem frusztrál a dolog. Sőt meg is lett volna az esélyem, hogy megtörténjen. De inkább visszalassítottam a párkapcsolatot, mert nem lett volna értelme, hogy megtörténjen. Nem a legfontosabb dolog a világon, hogy megdugj egy lányt, és nem is végszükséglet. Inkább próbálj rendes baráti kapcsolatokat építeni.
2019. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is hasonló a problèmám. normális párkapcsolatom mèg nem volt,nem kellek senkinek, csak kihasználnak. 21L
2019. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!