Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most így karácsony közélettéve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most így karácsony közélettével más is érzi hogy nagyon rossz hogy nincs barátja/barátnője?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen..

16L

2018. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tavaly rosszabb volt.
2018. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Rossznak semmi keppen nem rossz, mert megvagyok így is, de jónak semmi keppen nem jó. Örülnék azért, ha lenne, de annyira szomorú nem vagyok. Úgy is tudom h majd lesz

16F

2018. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Igen.. Főleg hogy karácsony után leszek majd 18 és eddigre nem akartam egyedül lenni. De nekem ez jutott, de én vagyok a hibás hogy ilyennek születtem, mert elvárásaim vannak és nincs nekem való visszahúzódó lány. Ez van. 17f

Te?

2018. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen sajnos így semmi ünnepi hangulatom nincs. :/
2018. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán, eddig mindig a családdal töltöttem a karácsonyt ennyi ember között nincs időm ilyenekre gondolni meg hát örülök a rég nem látott rokonoknak(jóban vagyunk csak messze laknak).
2018. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem erzem semmi hianyat, örülök, hogy egyedül lehetek
2018. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Igen iszonyatosan rossz, mert utálom a karácsonyt és ennyi, bár az hogy nincs senkim az pont hogy jó. Nem szeretnék kapcsolatot, amúgysem vagyok rá alkalmas bármennyire is jól nézek ki. Remélem ez a karácsonyi ... gyorsan elmúlik, mert semmi kedvem ünnepelni a nagy semmit, amit akarok csináni ahhoz meg hideg van.


u.i. lányok privát üzenetére nem vágyom, nem akarok sem ismerkedni sem beszélgetni olyanokkal, akik írnak aztán sekép se hang eltűnnek. Megértést köszönöm, egyébként attól, hogy én utálom másoknak nem rontanám el, szóval kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!

2018. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát én éppen baromira magam alatt vagyok. Sajnos az itthoni karácsonyunk rémes, az egész veszekedéssel telik, így menekülnöm sincs hova. Közben egy lány őrületbe kerget, és rácseszek még egy lapáttal azzal, hogy olyan zenéket hallgatok egész nap, amik az összes legbensőbb eldugott érzéseimet kihozzák. Szóval valahogy össze kéne magam szednem holnapra, hogy ne én legyek az ünneprontó. Aztán hál'istennek a karácsonyi időszak után rendesen beb*szhatok hogy feloldjam ideiglenesen a kínzó gondolataimat.
2018. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen nagyon!

18/F

2018. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!