Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha egy lánynak sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a külsőm miatt van ez...

2019. máj. 11. 02:03
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Valtoztass rajta
2019. máj. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Szépülj meg
2019. máj. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

De jó kérdéseket teszel fel, hát honnan tudjuk? Lehet, hogy tök jól nézel ki, csak egy gyökér vagy...


Én sem kellettem nekik tizenévesen. Én is azt hittem, biztos ronda vagyok vagy valami. Évekkel később mondta több barátnőm meg nőismerősöm is, hogy tök cuki srác voltam, és konkrétan rám mozdultak volna, ha akkor ismernek. Ha egy kicsit több önbizalmam lett volna, nem az osztályunk beképzelt hülye libáit tekintem "a lányok"-nak, simán lett volna egy csomó csajom.

2019. máj. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos ezerszer olvastad mar de akkor leirom megegyszer.


Egyreszt az hogy kulsore kinek mi jon be nagyon eltero es biztos vannak lanyok akiknek te is tetszel majd.


Ha nem tetszik a kulsod akkor valtoztassa rajta amennyire tudsz. Ezt magadert csinald mert ugy se fog senki gyozkodni de ha mas nem magabiztosabb leszel.


Nem minden a kulso blabla ami igaz igen sablon meg ilyenek de tenyleg van benne valami egy megkapo szemelyiseg mindig lenyugozi az embert es szivesen van vele.

Ha kene meg egy kis lelkifroccs meg dolgok nyugodtan irj but senkitol nem szeretnek se dickpicet se semmi ilyesmit.

2019. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!