Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan hogy egy fiú egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy fiú egy lánynak sem jön be?

Figyelt kérdés

Én így érzem hogy sosem fogok egy lánynak sem tetszeni. Pedig nem vagyok igénytelen, sem elhízott.

A másik nagy gond az pedig az, ha esetleg tetszenék is valakinek akkor meg amiatt nem fog összejönni semmi, mert szolid vagyok, meg nem is beszélek sokat.

Én fogok "kelleni" valamikor egy lánynak?


2019. máj. 18. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Őszintén, én nem hiszek abban, hogy "egyszer majd mindenki megtalálja a maga párját", mert az is meglehet, hogy valaki egész életére magányos marad - persze nem így kell hozzáállni, hanem hogy igenis lesz valaki el fog fogadni és szeretni fog úgy ahogyan vagy:)

Én szívesen megismernélek, nem lehetsz egy olyan rossz alak:D

L

2019. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van, élő példája vagyok rá :D
2019. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a leírás alapján szimpatikusnak tűnsz, persze ebből még nem lehet sok mindent leszűrni. :)
2019. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet, hogy a körödön belül nem jössz be senkinek, körön kívül viszont igen. Aki szeret, az olyannak fog szeretni, amilyen vagy. Ha nem vagy magaddal megelégedve, akkor változtass.
2019. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bassza meg :D

Valakinek tetszik a leírása, és egyből ismerkedne.... Hát csajok, akkor én is tegyek fel a kérdést? :D szinte ugyanolyan vagyok, mint a kérdező :)

2019. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!