Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Milyen lánynak jönnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen lánynak jönnék be? Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, mosolygós, általában csendes srác vagyok. Szeretek másoknak segíteni. Szabadidőmben sokat időt töltök a szabadban, szeretem a természetet, ebből adódóan imádok kirándulni, kertészkedni, korcsolyázni, biciklizni. Kedvenc elfoglaltságom közé tartozik a fűnyírás. Nem vagyok bulizós és koncertre járogatós típus, a meghittebb helyeket, romantikusabb estéket jobban szeretem. Közösségben nehezen nyílok meg, de ha valakit eléggé megismerek, megbízom benne, akkor elég komoly témákról is tudok beszélgetni vele. Türelmességre rendkívül odafigyelek, mert régen problémám volt ezzel, de mára ezt nagyon szigorúan veszem magamnál ezért erre nagyon odafigyelek magamra, valamint, hogy ne legyen senkinek se rossz emiatt. 17/F


Mi a véleményetek rólam? Vannak lányok akiknek tetszem így?



2019. máj. 20. 22:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hozzád hasonló lánynak jönnél be(én is ilyen vagyok). Szerintem érdemes várni, biztos fogsz találni számodra tökéletes párt, mert amikor már komolyabb dolgokról van szó, nem az ilyen kigyúrt "nagyonmenő" bulizós srácok kellenek egy nőnek. Inkább olyanok akik figyelnek rájuk és szeretik őket :)
2019. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát én nem vagyok lány, de ha, a kedvenc elfoglaltságod a fűnyírás, akkor nyird már le nálunk 2 hetente 1x. Köszi.
2019. júl. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A kertészkedés szeretetén kívül a többi tulajdonságod szimpatikus nekem 😂😄És nyilván nem is múlna azon semmi 😂😂Csak tőlem az nagyon távol áll 😄Bár az is tény és való hogy a külső is fontos lenne, nem feltétlenül a testalkat hanem az arc 😊
2019. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Lady Like. De szerintem te ne foglalkozzál lányokkal vagy menjél el inkább Afrikába!
2019. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha kulsoleg is oke vagy(kuldj egy kepet es akkor errol is tudok adni velemenyt) akkor nekem tuti bejonnel

Persze ehhez ismerni kellene,de igy alapbol oke

2019. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik a személyiséged!

Sajnos az én korosztályomban nincsenek ilyen srácok.

2019. nov. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!