Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kell kezelni a kioffolast?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kezelni a kioffolast?

Figyelt kérdés

Amikor kioffolnak szeretnem úgy megélni, hogy ne én legyek depresszios utana hanem a csaj bánja meg...

Pl. Bármennyire jó is a lány, bármennyire is eltervezem előre, hogy a hátra lévő életem ezentúl vele fogom élni egy lila kepzeletbeli ködben ahol mindig nap lemente van, de ez a lany ki offol, akkor ne az legyen hogy tovabb akarom es tovabb megalazkodom nala..


Illetve hogy kell kezelni azt ha pl. szembe jon velem az utcan? Hogy ne az legyen h a kepembe rohogjon hanem lepodjon meg h mennyire lesza*om



2019. máj. 27. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdhetnéd úgy mondjuk, hogy nem éled bele magadat mindjárt az elején. Korábbi tapasztalatok alapján én már egy jó ideje nem engedek meg magamnak egy egyszerű fellángolásnál többet, ha ismerkedek valakivel. Akár hányszor engedtem az érzéseknek, igazság szerint mindig én jöttem ki szarabbul, és több hónap kellett, mire ismételten rendbe jöttem. Ha nem engedek az érzéseknek és visszautasít, csak mosolygok rá egyet, és maximum mondok egy olyat, hogy "örülök hogy megismerhettelek" , és kész. Elfogadom a "vereséget" , nem kajtatok utána. Adott egy egyenes választ az illető, én meg inkább tovább állok méltósággal.

Ha meg szembe jön az utcán szimplán nézzél rá, köszönjél neki, és menj tovább úgy, ahogy addig is. Csak akkor kínos a helyzet, ha te annak érzed. Én többnyire nem szentelek ezeknek a dolgoknak semmiféle jelentőséget, kit érdekel?

2019. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Offold ki te is a csajt.:D Ha ő mondja ki,hogy vége, mondd neki megkönnyebbült hangon, hogy hú de jó, hogy kimondtad, én is épp szakítani akartam veled.:D Szerintem ezzel letörnéd a leányzó szarvát.

Ha meg veled szemben megy az utcán, csak úgy lazán köszönj, hogy "hello" de kb csak fél szemmel nézz rá, aztán menj tovább, mintha nem is érdekelne.:D

2019. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányként azt tudom mondani, hogy osztom az első válaszoló véleményét. 😊
2019. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"Csak akkor kínos a helyzet, ha te annak érzed." És ezt, hogy kell kiküszöbölni, mert sokszor van ilyen.
2019. máj. 27. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne tervezd előre :)

Élj a mának, élvezd hogy ő most van, és lesz ami lesz, jó legyen :)

Ha később nem lennétek együtt vagy bármi, persze az szar, annak szarnak kell mennie, de miután ittál pár hétig a haverokkal. Utána jó lesz emlékezni a sok jóra is nyugi :)

2019. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ez a nem tervezek elore nagyon nehez. Elkezdek ra gondolni h ne csinaljam es azert is csinalom hiaba mondom h nee
2019. máj. 27. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!