Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érdemlem meg a boldogságot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdemlem meg a boldogságot, csak azért mert nem vagyok olyan mint a korombeli lányok többsége?

Figyelt kérdés

Nem öltözködöm kihívóan, nem sminkelek. Nekem sokkal fontosabbak a belső értékek. Nem azért szeretnék magam mellé valakit, hogy elmondhassam milyen jó pasim van.... :D én komoly kapcsolatra vágyom, engem nem vonzanak a "kalandok". Ha valakit szeretek, csak vele akarok lenni. Nem volt még kapcsolatom, sőt nem is próbálkoztak nálam a srácok, én pedig nem vagyok egy kezdeményezős típus :( már kezdem feladni a reményt, hogy boldog lehetek valakivel.


Mit gondoltok erről? Van esélyem vagy mondjak le a dologról?



2019. máj. 27. 19:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Csak azok után nem könnyű, jól érezni magam a bőrömben amikor több fiú is szimplán azért, mert nem vagyok egy bomba csaj már szóba sem áll velem. Amíg meg nem tudta, hogy nézek ki addig jó voltam neki.

Meg amikor pl itt az oldalon is tök isneretlenül kapom a bunkóbbnál bunkóbb megjegyzéseket.

2019. máj. 27. 20:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd
2019. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
"Nem érdemlem meg a boldogságot?" Haha, én pont ugyanezt kérdeztem annó, amikor összeomlott az életem, és kb. mindenki csak bántott: kiközösítettek, megaláztak, bűnösnek, erkölcstelennek tartottak csak mert fura és más vagyok, stb... és akkor egy kedves lány azt mondta, hogy "Ez az egész megérdemlem dolog úgy hüly*ség ahogy van". Most én is ugyanezt mondom neked. De ettől még próbálj meg jól kinézni, és ismerkedni, mert magától lehet később se fog semmi összejönni sajna, ez az én tapasztalatom.
2019. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
először is semmiről nem vagy lemaradva... én 23 éves koromig totál szánalmasnak gondoltam magam, mert hiába voltak fiúk az életemben valahogy mégsem volt jó. Aztán 2 évig egyedülálló voltam és akkor döbbentem rá, hogy mennyire értékes vagyok a magam okostojás, kocka módján, a képregényes pólóimban és tornacipőmben. A felismerés és az, hogy mindig önmagamat adtam bevonzotta a jót az életembe :) Tudom a kamaszkor még sok mindenen változtatni fog, de ha megtalálod magadban önmagadat, akkor hidd el mindent könnyebben veszel :)
2019. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!