Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek mennyire kecsegtető, ha egy 19 éves lány érintetlen? Befolyásol bármit is? Elhiszitek egyáltalán neki?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem bizalom kérdése ez, nőknél elég könnyen meg lehet ezt állapítani (fiúknál nem, ott lenne értelme ennek a bizalmi dolognak)

Igaziból semennyire nem kecsegtető. Jobban szeretem akiknek már volt kapcsolata. Egy első kapcsolat nagyon szar de mindenkinek. Lassú, gáz és sok ilyenek (van kivétel) de nekem mondjuk az pozitív ha 2-3 kapcsolata volt. Nem sok de legyen valami fogalma egyáltalán mire vágyik és mit akar

2019. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem hogy bármit is befolyásolna. Nem előny és nem is hátrány.
2019. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Legalabb nem csak en benaznak
2019. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
19/f vagyok ugyanebben a helyzetben. Nagyon örülnék,mert nem lenne nálam sokkal tapasztaltabb,ami azèrt kellemetlen lenne/lesz...
2019. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Én kifejezetten örülnék neki. :) 20/F
2019. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 spityeg válasza:
Minek kell elárulni hogy szűz vagy?
2019. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen befolyásol. Olyan ez, mint pl az első bármilyen élmény. Megalapozza a hozzáállást a dologhoz. Ha rossz lesz az első élmény, elveheti a kedvet sok dologtól. Borzalmas első tökfőzelék - útálja a tökfőzeléket (ha azért, mert az első amit evett rossz volt és azt hiszi mind ilyen). Szexpartner és szexpartner között is lehet ég és föld a különbség. Ki mennyire művelt, ügyes, kitartó, hajlékony, edzett, mennyire figyel oda a másikra, mindenkinek mások az igényei/elvárásai... mindenki máshogy csinálja... és akkor jön egy első élményes aki minderről semmit sem tud, ccsak a skála egy kis szeletét ismeri meg és onnantól úgy gondolja, hogy: na ez volt a szex... hát az egy szex volt, hiába neki az _A_...
2019. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én értéknek tartom, szóval nekem igen.
2019. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!