Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegyek valamit annak érdekében?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek valamit annak érdekében?

Figyelt kérdés

Hello ☺️

Van egy fiú, igazából nem tudom, hogy hogyan is írjam le...elérhetőnek tűnik, nem olyan mint a többi, remélem értitek a célzást 😅

Bevallom, hogy gyáva vagyok ráírni, annak ellenére, hogy tudom ezeket róla.

Volt egy lány, nagyon csúnyán kihasználta szegény fiút☹️ és azóta nincs senkije(láttam egy kérdést itt gyakorin, szerintem ti is, egy youtuber fiúról van szó)

Milyen indokkal írhatnék rá?

Mit írjak?

Nem szeretnék nagyon nyomulni, csak gondolom ti is éreztétek azt az érzés, hogy " igen, ő az, ha meglátom a szívem majd kiugrik a helyétől"

A fiú nagyon messze él tőlem, de amúgyis egy nagyobb városba szeretnék költözni, de az nagyon nagy köcsögség lenne tőlem, ha pont abba a városba költöznék? 😰😰😰

Vagy mondjak le minden ilyen tervemről?

És keressek egy elérhetőbbet?☹️

Ahogy eddig észrevettem, szívesen találkozik mindenkivel, ha esetleg megkérik, hogy találkozzon velük.

Eleve a srác személyisége fogott meg, kedves, vicces, lényegében olyan mint én 😬 én is féltékeny típus vagyok, de nem annyira..

M1, annyira össze vagyok zavarodva, a szívem azt mondja, hogy igen, de az agyam azt, hogy nem



2019. máj. 28. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Ki az a youtubeer ? :D

Általában csak kedvességből találkoznak nézőkkel, nem azért mert kapcsolatot akar, főleg nem táv kapcsolatot de próbáld meg :)

2019. máj. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy csak azért mert jófej és azért találkozik a nézőivel, de az a másik csaj, nem úgy találkozott vele mint egy nézője. Neki volt egy célja, amit el is ért( hírnév és egy fiú kihasználása )

Nem igazán lenne távkapcsolat 😌

Nem tudom, hogy leírhatom e 😅, hogy ki is az a YouTuber 🙄

2019. máj. 28. 07:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Leírhatod.
2019. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A másik lány egy nagy ku**a lehetett xD
2019. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nyugodtan írd le ugy sem tudja senki h ki vagy. Nem gáz.
2019. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem, lány vagy, nem fiú!
2019. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lány 😁
2019. máj. 30. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Erdélyi Máunika?
2019. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!