Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik a reális esélyeim? -20 kg...

Mik a reális esélyeim? -20 kg lehetséges? Min változtathatnék még? Honnan szerezzek jó recepteket és jó tippeket miket mikor egyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves nő vagyok. kb 174 magas és hááájas,81 kgról indultam és most vagyok 2-3 hét alatt 76.5 körül.


Mivel egyetemre járok (műszaki) nem sok időm jut mindig aludni,de próbálom,ha nem is egyszerre legalább 8 órát aludni naponta.

Kizártam teljesen az édességeket és a tejet.Minimálisra vettem a fehér kenyér fogyasztást,de hamarosan teljesen leállok vele.

Legnehezebb a cukros teáról és tejről való lemondás,mivel minden nap megittam fél-1 liter tejet,de csak a házi zsíros finom tejet szeretem,nem boldogít a boltban kapható kicsi zsírtartalmú :(


Elalvás előtt nem eszem legalább 6 órával.

Keveset eszek és próbálok rendszeresen és rendes kaját enni..

Heti 5-6 szor mozgok,futás-úszás-bringa minden.

Félek,hogy nyára és nem lesz meg a 55 kg,legalábbis Júliusra =/


2013. márc. 4. 00:39
 1/6 Irooonmaaan ***** válasza:

Szia!


Júliusig jó esetben 15 kg-t tudsz lefogyni, de ahhoz rendesen kialakított diéta kell és be is kell tartani, amihez nem kis akaraterőre lesz szükséged. Írj privit ha gondolod.

2013. márc. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
En vettem egy konyhamerleget es szamolom a kaloriakat. Nekem sokat segit. Es ez is: kaloriabazis.hu
2013. márc. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges, én is lefogytam 20 kilót. Az teába amúgy tehetsz édesítőt, ugyanolyan az íze és nincs benne kalória(mondjuk nem szabad túlzásba vinni, mert nagy mennyiségben nem egészséges és növeli az étvágyat. De bár bigyó naponta semmi)
2013. márc. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És ha nyárra nem lesz meg az 55 akkor mi van? Amúgyis túl kevés az 55 szerintem. 60-65 kilóval lennél csinos, 55 kilóval gebe leszel.

Én csak 160 centi vagyok, de 50 kilóval nagyon sován, 55-58 kilósan nézek ki jól.

2013. márc. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alakbarát receptek:

[link]


Amúgy meg ne aggódj, ha meg lesz, ha nem: már tettél magadért valamit!!!!

2013. márc. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt 6 órával nem eszel. Miért is? Hogy éhesen feküdj le? Így már érthető.

A magas zsírtartalmú tejjel nincs baj. Csak kevesebbet igyál belőle, és édesítővel.

2013. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!