Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők! Nektek mi kell?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Nektek mi kell? Mit kerestek egy férfiban? (vigyázat, a magyarázat hosszú! )

Figyelt kérdés

Mindenekelőtt le szeretném szögezni, hogy a kérdésem eléggé keserédes hangvételű lesz, ezért előre is szeretnék elnézést kérni! Alapjáraton egyáltalán nem ilyen stílusú vagyok, csak felgyülemlett most már bennem a sok kudarc és nem tagadom, ideges vagyok ettől.


Tehát, feltenném a kérdést hozzátok, tisztelt hölgyek, hogy nektek mi kell ahhoz hogy megtetsszen nektek egy férfi, és párotoknak válasszátok?


Csak mert én így már kb. 5 év próbálkozás és számtalan stíluspróbálgatás után kezdem azt hinni, hogy ti tényleg csak a pénzre mentek, már bocsánat.


Mindig igényes vagyok, adok a külsőmre, nem vagyok túlságosan kigyúrt, de eléggé fittnek mondható testalkatom van. Divatosan öltözködöm, de nem viszem túlzásba (tehát nem megyek át a piperkőc kategóriába).


Próbáltam már udvarias lenni, nem volt jó. Próbáltam már bunkó lenni, nem volt jó. Ha a kettő keverékét próbáltam, az se volt jó! Ha önmagamat adtam, az sem volt jó, szóval ezt a sablon szöveget hogy "jajj add önmagad!" kérlek hagyjátok!


Az az igazság, hogy mindig, de tényleg mindig, csak barátként tekintenek rám a lányok. Amit nem igazán értek mert mint mondtam én már tényleg próbáltam mindent, voltam kedves, voltam rámenős, voltam "macho", és nem, nem működött egyik sem. Mert hogy "számukra én csak egy barát vagyok, semmi több".


Tényleg, ne sértődjetek meg, de rendesen frusztrál hogy én 5 éve képtelen vagyok párt találni magamnak, mindeközben olyan suttyó bunkó tapló paliknak vannak gyönyörű barátnőik, akik kb. emberszámba sem veszik a nőket. Egyik osztálytársam is például 3 éve párkapcsolatban van egy egyébként nagyon szép és aranyos lánnyal, de a srác kb. minden hétvégén megcsalja és ezzel még dicsekszik is a haverjainak...kérdem én, kedves nők, ilyen palik kellenek nektek? De ha egy férfi meg tényleg rendes, kedves hozzátok, figyelmes, jó a humora, külsőleg sincs semmi gond vele, akkor kioffoljátok? Nem gáz ez egy kicsit? Lehet túl maradi és egyszerű gondolkodású vagyok, de ha én nő lennék, akkor nekem például az olyan férfiak jönnének be akik udvariasak, figyelmesek, igényesek, kedvesek, és humoruk is van. Nem pedig az olyanok akik buták mint a föld, taplók, bunkók, és emellé még meg is csalnak. Jaa, de perszeee, ők az "alfahímek", az igazi férfiak, ők kellenek, ugye?


Arról nem is beszélve hogy némelyikőtöknek irreálisak az elvárásai. Ismét csak egy osztálytársamat tudom példának felhozni (noha rajta kívül már számtalan más lánynál is találkoztam ilyesmivel). 18 éves a leányzó. Ő elmondta, hogy neki olyan férfi kell, aki, idézem: "legyen tapasztalt, tehát legyen már túl több párkapcsolaton, lakjon közel hozzám, legyen kocsija, vigyen ide-oda, legyen figyelmes, de ne túl kedves, legyen igényes de ne túlzottan hiú, legyen sportos, és még vagy kb tíz dolgot felsorolt. Mindezt egy olyan lány mondta aki kb. még az élethez is buta. Elvárások azok vannak dögivel, de mindezekért cserébe nyújtani is valamit, na az már smafu.


Igen, most valószínűleg sokaknak egy unszimpatikus emberként jövök le az írásom alapján, de higgyétek el én tényleg nem szoktam így "kitörni". Csak kezdek már totálisan kiábrándulni és belefáradni ebbe az egész társkeresés dologba. Ismétlem, 5 éve próbálkozom, tehát már jó ideje, és kb minden lehetséges opcióval próbálkoztam már. Arról már nem is beszélek, hogy online társkeresésnél a nők többsége arra sem veszi a fáradtságot hogy visszaírjon egy szépen megfogalmazott, egyáltalán nem sablonos üdvözlő üzenetre.


Nos, tehát felteszem a kérdést: mi kell egy nőnek ahhoz, hogy megtetsszen neki egy férfi, és akár még párjának is válassza?


Könyörgöm, az olyan sablon dolgokat mint "csak add önmagad és majd jön" hagyjuk!


Köszönök szépen előre is minden választ, és azt is hogy elolvastátok! Akinek nem inge...


21/F



2019. jún. 8. 00:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%

Fuh.

Pedig ezt tudom írni.

Magadat kell adnod, ha nem azt teszed, abbol hosszútávon nem lesz semmi.

2019. jún. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Talán majd ha idősebb leszel,megatalálod a párodat. A legtöbb 18-20 éves még agyilag gyerek. Ez van. Felszínesek, így ne akarj komolyabbat tőlük.

És meg is lehet ám fordítani a kérdést..

Én sem vagyok csúnya, nem pénzre megyek,elvileg jó vagyok az ágyban, okos vagyok és van humorom. Eddig 2 srácot fogtam ki,aki lehúzott pénzzel és kihasznált,megcsalt. A többivel szimplán nem ment a dolog. 29 éves voltam amikor jött a mostani párom,akivel tökéletes az összehang mindenben. Pedig már feladtam. Nehéz manapság kifogni aki neked való,de nem lehetetlen. Egy biztos. Ne akard görcsösen, és ne a tökéletest keresd. Olyan nem lesz. Olyat keress akit a hibáival együtt szeretsz. Majd eljön.

És igen,a sablon..add önmagad. Öltözz ahogy akarsz, viselkedj ahogy akarsz. Az igazi szeretni fog kínai cuccokban is, nyúzottan, csipásan stb.. szóval mindenhogy.

És mielőtt letámadna a 18as korosztály.. akinek nem inge,ne vegye magára. Természetesen vannak érettebbek is a korosztályban. Én azért egy kicsit még gyerek voltam akkor,hiába gondoltam magam érettnek. Visszatekintve nagyon nem voltam az. Majd 10-15 év múlva meglátjátok és átértékeltek minndent.

Kérdező.. ne csajozz egy darabig. Illetve csak könnyű kapcsolatot keress, használd ki a lehetőségeket, bulizz,élj. Aztán ha jön az igazi,észre fogod venni. Nagyon hamar.

30/n

2019. jún. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

A hosszú választól, csak egy, rosszabb van....

A hosszú válasz....

2019. jún. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem kötelező elolvasni,kedves 3as. ;)
2019. jún. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Ment a zöld kéz.
2019. jún. 8. 08:43
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es!


Sajnálom hogy neked se volt sok szerencséd a fiúk terén. Nálunk is sajnos megvannak a rosszak.


De tegyük hozzá hogy egy nőnek még mindig sokkal könnyebb párt találni. Ha adott egy csúnya lány például, még mindig lesz legalább egy srác aki szerelmes lesz belé. Ezzel szemben egy csúnya fiú meg örüljön ha egy lány egyáltalán szóba áll vele.

2019. jún. 8. 08:51
 7/17 anonim ***** válasza:

Ne pörögj túl és ne erőltesd hogy mindenáron meg akarod találni. Ha belefáradtál higgadj le, kezdj el más irányban keresgélni. Ezek megérzik ha nagyon nyomulva be akarod őket hálózni és gyorsan a friendzoneba raknak xD

A varázsszavak pedig a türelem és a kitartás

2019. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

Külsőre (ruházatra is) ők az ideáljaim:

[link]

[link]

[link]

[link]


Belsőre az alábbi tulajdonságok fontosak:

ambíciózus - én is az vagyok, és vonzó, ha egy fiú, srác, férfi tudja mit akar, és tesz is érte

magabiztos - én is ez vagyok, és szerintem ez egy olyan tulajdonság, ami bárkinek jól jön

kalandvágyó - minek élünk, ha nem próbálunk ki, amit csak lehet (nem! szexuális jellegű)?

okos - nyilván nem kell semmilyen nagy zseninek lennie (hisz én se vagyok az), de egyszerűbb összefüggéseket azért fedezzen fel dolgok közt

közös érdeklődések, hobbik - ezt szerintem nem kell részletezni, nyilván itt kiesnének emberek, de én is másoknak

nyitottság - az előzőhöz kapcsolódik, hogy ha már nem érdeklődik azok iránt, amik nekem fontosak, legyen nyitott, és próbálja ki őket, hátha megtetszik neki

udvarias - nincs mit ezen ragozni

humoros - ezt sok fiú nem érti és szereti, de nem kell Hadházi Lászlónak lenni ahhoz, hogy megmosolyogtass egy lányt

alapműveltség - ez szerintem abszolút elvárható bárkitől

hűséges - nem kell ragozni

gondoskodó - nem kell pátyolgatni, de egy kis törődés jól esik bárkinek, aki éppen nincs a toppon


Szerintem ezek abszolút nem nagy elvárások, tekintve, hogy ezeket én is tudom szolgáltatni.

18/L

2019. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Ezekkel én is rendelkezem. Mégis az van, amit leírtam.
2019. jún. 8. 09:24
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Kihagytam a legfontosabbat, a kölcsönös szimpátiát. Ez megmagyarázhatatlan, de szükséges.

A legnagyobb hibád az, hogy másnak akarsz tűnni, mint amilyen vagy. Ez egyfelől nagyon feltűnő, másrészt nevetségessé teszed magad vele.

18/L

2019. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!