Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem valaszol mostanaban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem valaszol mostanaban a fiu? Miert nem tart velem mostanaban sem?

Figyelt kérdés

Szoval mi legjobb baratok vagyunk a fiuval, mindig egyutt mentunk, egyutt jottunk, egyutt voltunk egy helyen, viszont mostansag ez megvaltozott.

A fiu nagyon zavart, feszelyezett, szotlan, es ezt a barati tarsasag is eszrevette rajta.

Kesobb rajtam is.

Baratokkal utazunk buszon, majd az egyik legramenosebb baratnom odasugta kesobb amikor a fiu nem volt jelen, hogy o ugy latja, tetszem neki. Pl elkezdtem beszelni mas fiukrol, akkor temat valtott, megjegyezte azt a sracot aki nagyon bokolt nekem a kepeimhez, hogy miert teszi, stb.

En egyszer sem voltam elutasito.


Egy lany viszont erezheti, hogy tetszik egy fiunak?


Ti mit ertelmeztek ebbol?



2019. jún. 9. 05:39
1 2
 1/11 anonim válasza:

Lehetséges hogy tetszel a fiúnak.

De azt egy picit furcsálom hogy megváltozott és nem akar veled lenni mostanában, mert hogyha komolyan tetszel neki akkor pont hogy több időt kéne veled legyen és elhúzzon téged más társaságokból hogy ketten lehessetek. De hát persze ez személyiségfüggő. Remélem jól fog elsülni a dolog..:D

2019. jún. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
En sem ertem miert valtozott meg a viselkedese velemszemben :S mindig mellette allok, ram szamithat. Problemakat is megbeszeljuk, stb. Jelenleg most picit hagyom, hatha o ir.
2019. jún. 9. 07:47
 3/11 TR75 ***** válasza:

Szerintem is valószínű, hogy szerelmes beléd. Azért ez megváltoztatja a dolgok állását. Lehetséges, hogy attól tart, elutasítod, és akkor semmilyen kapcsolata sem lesz veled. Nem igazán tudja, mit is tehetne. Talán valamikor szóba került köztetek a téma, és volt olyan megjegyzésed, amiből azt szűrte le, hogy nincs esélye nálad.

Ha tudtok beszélgetni nyugodt körülmények közt, érdemes lenne ezt átbeszélni, de azt azért érdemes tudnod, hogy ha tényleg az a helyzet, amit az előbb írtam, és az érzés nem kölcsönös, akkor nagy az esélye annak, hogy ez a barátság el fog múlni. Vagy ő, vagy te nem fogod tudni kezelni a helyzetet (most könnyen mondhatjátok, hogy nem számít). Ha tényleg szerelmes, finoman szólva sem lesz neki kellemes, ahogy találkozol valakivel, járni kezdtek, egy párt alkottok, és ő pedig asszisztálhat majd ehhez, miközben azt érzi, amit.

Persze nem biztos, hogy tényleg ez a helyzet, ezért kellene beszélgetnetek.

2019. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten igazad van, viszont e is pont az elutasitastol felek, epp ezert kicsit hatterben maradok megfigyelni.
2019. jún. 9. 09:28
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet mindkettonknel ugyanaz, mert egymasba szerettunk?
2019. jún. 9. 09:29
 6/11 TR75 ***** válasza:
Azt te tudod, hogy mit érzel.
2019. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt erzem, hogy szeret es akar engem,csak fel valamitol.
2019. jún. 9. 21:09
 8/11 TR75 ***** válasza:
100%

"Lehet mindkettonknel ugyanaz, mert egymasba szerettunk?"

Ezért írtam, hogy a magad dolgát te tudod.

Ezt meg kellene beszélnetek.

2019. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet, koszi :) azt erzem altalaban ha valaki szeret, csak bizonytalan vagyok :(
2019. jún. 10. 12:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Beléd zúgott, de közeledni nem mer, mert fél a visszautasítástól, és attól, hogy barátként is elveszít.
2019. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!