Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem valaszol mostanaban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem valaszol mostanaban a fiu? Miert nem tart velem mostanaban sem?

Figyelt kérdés

Szoval mi legjobb baratok vagyunk a fiuval, mindig egyutt mentunk, egyutt jottunk, egyutt voltunk egy helyen, viszont mostansag ez megvaltozott.

A fiu nagyon zavart, feszelyezett, szotlan, es ezt a barati tarsasag is eszrevette rajta.

Kesobb rajtam is.

Baratokkal utazunk buszon, majd az egyik legramenosebb baratnom odasugta kesobb amikor a fiu nem volt jelen, hogy o ugy latja, tetszem neki. Pl elkezdtem beszelni mas fiukrol, akkor temat valtott, megjegyezte azt a sracot aki nagyon bokolt nekem a kepeimhez, hogy miert teszi, stb.

En egyszer sem voltam elutasito.


Egy lany viszont erezheti, hogy tetszik egy fiunak?


Ti mit ertelmeztek ebbol?



2019. jún. 9. 05:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy tetszel neki. Sőt az sem kizárt hogy ez nem most kezdődött. Ez ember néha ha valami mélyebben hat rá, hajlamos megváltozni mentálisan. Menj oda hozzá szerintem, vagy írj rá hogy "mi van veled mostanában, olyan szótlan vagy, történt valami?"
2019. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!