Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól nézek ki csak, visszahúzod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól nézek ki csak, visszahúzodó "lúzer" vagyok, még 11 bnőm se volt mit változtassak?

Figyelt kérdés
Több lány is tetszik,de félek attól,hogy egy "földönkívüliként" fognak kezelni,meg az osztály olyan,ha pl ráírnék akkor azt mutogatná mindenkinek ha pedig elutasít akkor nagyon ciki lesz a hlyzet,olyan vagyok,ha egy számomra olyan ember kezd elé velem dumálni,akit nem ismerek,és csak random jön,akkor nem nagyon tudok semmit mondani,a barátaim előtt pedig egy nagyon laza vicces srác vagyok,csak egyszerűen lassan ismerkedek,nektek bejön ez a stílusom? Mit változatssak?

2019. jún. 14. 17:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
11 helyett 1 et akartam írni bocsi
2019. jún. 14. 17:30
 2/12 anonim válasza:
Szerintem ne osztálytárssal legyél együtt, mert gondolj bele, mi van ha szakítotok, a hátralévő időben minden nap találkozni fogtok az meg úgy elég szar..
2019. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát ja,ez igaz
2019. jún. 14. 19:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Jöhet még :)))
2019. jún. 14. 22:45
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem itt már csak az öncsonkítás segíthet.

A fájdalom az eggyetlen igaz és tiszta érzelem, ha elég jó munkát végzel akkor az elméd meghasad és egy új személyiség jöhet létre.

Nekem sikerült, szóval hajrá!

2019. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azaz idióta, buzdíts egy gyereket öncsonkításra, aberrált egy ember lehetsz!
2019. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5

Te nem vagy teljesen normális!

2019. jún. 15. 19:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nem csak a nagyarcú jaszkaris majmoké a világ:) a hangos, nagyszájú "menő" fiúk előbb utóbb idegesítővé válnak, ráadásul elég kiforratlan személyiségük van, és a frusztrációjukat, aggodalmukat, önmagukkal szembeni bizonytalanságot akarják kompenzálni a stílusukkal.

Szóval ne aggódj, nem te vagy a "földönkívüli", egy teljesen normális srác vagy, ne degradáld le magad csak azért mert visszahúzódóbb vagy, vagy még nem megy úgy az ismerkedés mint szeretnéd.

Próbálj olyan személyisegű lányokhoz közeledni mint te, velük tudod megtaláni a közös hangot. Ők ugyanúgy félnek és bizonytalanok mint te, de ne aggódj, nem kell semmin változtatnod, teljesen normális vagy így ahogy vagy, és meg fogod találni a hozzád való lányt, csak ne stresszelj rá, és legyél bator.

Arra a fogyatékosra meg nehogy hallgass aki azt a hülyeséget írta....

19L

2019. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8:

Igen, előbb utóbb... de az kb. ~30éves kor, mikor a csajszi végre feleszmél, hogy szaporodnia is kéne, de addig az effélék a preferencia...

2019. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 Ne általánosíts kérlek, ne neveld szegény srácot nőgyűlöletre.

Fiúkban is lányokban is megvan az a réteg aki egymásnak való, igen, van az a réteg is aki 15 évesen elintéz a diszkó wcjében egy koktélért, ez az akikről te beszéltél.

De ezen kivűl vannak normális ertékrendű tinilányok, akik arra vágynak hogy az a cuki fiú az első padból elvigye őket fagyizni, és arra hogy szerethessenek es szeretve legyenek. Erről szól a "szerelem" ebben a korban, szép, értékes emlékeket es tapasztalatokat kell gyűjteni, erre pedig tökéletesen alkalmas a srác.

2019. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!