Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek szerint jobban bejöttem...

Ezek szerint jobban bejöttem volna a csajoknak még tiniként, amikor félénk, visszahúzódó, tipikus lúzer srác voltam?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy mostanság, kb. lassan két éve, hogy akítvan próbálkozom lányoknál lényegében kevesebb vonzalmi jelet kaptam, mint félénk, elérhetetlen lúzerként, amikor ovlt olyan szép lány, aki hátrafordult utánam többször is, ha elment a közelemben, sőt egyszer még rám is mosolygott. A barátnője is, ha meglátott folyton mosolygott meg nevetgélt és jelzett a csajnak, hogy látott. Persze én sosem hittem el, hogy tetszettem egy szép csajank, főleg, hogy rondának tartottam mindig is magam, azóta meg is kaptam már szép csajoktól, akiknél bepróbálkoztam, hogy ronda vagyok, nagy az orrom meg látom én, hogy sok csajnak egyáltalán nem jövök be, így nem is szoktam nagyon erőltetni utána már az ismerkedést. Hiába kezdeményezek már manapság, ha nincs lány, akinek bejönnék külsőre. :/

Fura mód hiányzik a félénk, visszahúzódó, nyomi időszakom, amikor még legalább ott volt a remény, hgoy van lány, akinek én kellek, most meg pont fordítva, hiába kezdeményezek, nincs lány, akinek kellenék. :/


2013. máj. 28. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy csak látszott rajtad h bátortalan vagy, és épp hogy bátorítani akartak:)
2013. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az ember öregszik és ahogy változik a korosztály amiben mozog, változnak az elvárások is. Bizonyos nők kimondottan szeretik a félénk, bátortalan fiúkat. Mivel maguk is önbizalomhiánnyal küzdenek hamar kényelmessé válik nekik ez az anyáskodó, pátyolgató szerep. Érettebb nők viszont határozottabb, stabilabb, férfiasabb viselkedésmintákat keresnek. A korod lehet megváltozott, de az önbizalomhiányod, ahogy nézem megmaradt. A kinézet egy dolog...ha komoly kapcsolatot keresel viszont szükséged van arra, hogy rendet tégy a fejedben és érzelmileg a saját lábadon állj. Tudd magad kihúzni és adni magadból másoknak. Idővel az eredménye sem marad el. Fel a fejjel!
2013. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!