Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
1 hete voltam egy esküvőn, ahol egész este szemeztem egy gyönörű lánnyal. Sajnos odamenni nem tudtam hozzá, mivel én mint szolgáltató voltam jelen, azaz melóztam. Illetve a szülei is mindig ott voltak. Ez szombaton volt. Rá következő napon, vasárnap reggel amint felkeltem megkerestem őt a közösségi platformon, és Instagrammon bejelöltem (privát a profilja). 10p múlva vissza is igazolt. És vasárnap este írtam rá, mikor már kicsit kipihentem magam. Viszont azóta nem is látta az üzenemet. Valószínűleg egész héten nem volt fent, viszont tegnap kitett egy új story -t. Kb. a hét közepén bejelöltem facebookon. De még semmire se reagált. Lehet, hogy véletlen, pl instán betette az engedélykérések közé, vagy direkt lehet? Szerintetek mit csináljak? Engedjem el? Nem nagyon szeretnék nyomulni, de azért na :/

2019. jún. 23. 17:02
 1/4 Thispain ***** válasza:
100%
Az érdeklődését valószínűleg nem sikerült felkeltened. Egy másik "véletlen" találkozás esetén lehet esélyed erre, egyébként elengedheted.
2019. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú
2019. jún. 23. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Instan nem szoktam eszrevenni a jeloleseket ( ismeretlenek leveleit.) Vhogy ilyen a rendszer,h nem tul feltuno,ha vki igy ir. Ha nem nezi kulon,nem fog ratalalni a leveledre.
2019. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam. Ugyan akkor kicsit fura is.
2019. jún. 24. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!