Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan ilyen létezik?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ilyen létezik? Jó cinkek a nők. Xd

Figyelt kérdés
Konkrétan: Kűlsőre úgy nézek ki mint G-Easy és idegenekkel flegma vagyok, sötéten öltözködök, ilyen tipikus bőrkabós badguy stílusom van. Emiatt jó pár lány jön rám, akikkel legtöbbször összejövök. Aztán szakítanak mert szembesülnek azzal hogy jólelkü és figyelmes vagyok és nem veszem őket szařba és nem dugok félre minden héten. Mellesleg a "flegmaságom" nem flegmaság hanem az introvertáltságomból leszűrt faśzság.
2019. jún. 24. 18:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hetedik, onnan veszem hogy az 1 napja történt kidobásom indoka az volt hogy ő nem azzal az emberrel jött össze aki vagyok. Illetve hogy rettentően más vagyok közösségbe mint kettesbe. Mellesleg a gentlemen stílus ellentéte vagyok. Lázadok minden ellen amit megkötnek nekem, minden heten már lassan balhéjaim vannak amik végül megint csak az "imidzsemet" növelik. Azért mert ilyen vagyok kell a gyengédség basśzameg.xd
2019. jún. 24. 20:19
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

Pacsi velem meg azért nem jönnek össze mert hogy nem vagyok eléggé érzelmes nem erre számítottak (amúgy az vagyok csak idő kell)

16L

2019. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem azért szakítanak veled mert kedves vagy, hanem mert rájönnek, hogy a titokzatos viselkedés mögött egy nagy nulla van, a belső értékek hiánya, egy punnyadt kis megjátszós gyökérkefe.
2019. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Huuuha kaptahalt:(
2019. jún. 24. 20:39
 15/19 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan helyes vagy?:D
2019. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magamat helyesnek, csak hasonlítok egy hírességre és ennyi. Ő nyílván jobb mint én:D
2019. jún. 24. 20:51
 17/19 anonim ***** válasza:
Barátom ugyanez, full G-Eazy és van egy flegma stílusa, de odaadó, nem csal meg mégis badguy kinézete van, mint említettem, pont mint G-Eazy. Mégis vele vagyok 1.5 éve, szóval ne általánosíts.
2019. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Picit túlgondolod a dolgot. Nem minden lány ilyen, ráadásul honnan tudod hogy mi miatt szakítanak veled? Lehet h teljesen más okokból. Hidd el nagyon sok lány van aki nem tartozik a tipikus fiatal rib*k közé, de ezekkel nem biztos, hogy bulikban fogsz találkozni. És mi lányok nagyon sokan keresünk helyes, rendes, normális srácokat, de érdekes módon mi sem találunk mindig, pedig csak jobban szét kéne néznünk. Neked is jobban szét kellene nézned ésnem mindenkivel összejövögetni....
2019. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Meg kellett néznem ki az a G-Eazy. Soha nem hallottam róla.

Hát, ha neked ez a rosszfiús külső, akkor nem látod reálisan a dolgokat :D Ez egy igazi kis művészlélek. Nem ez a rosszfiú.

2019. jún. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!