Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj, ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, ha nem barátkozom?

Figyelt kérdés
Elég régen gondolkodom azon, hogy velem van-e a baj. Az iskolában, ahová járok elég népszerű srác vagyok, szoktam elmenni programokra osztállyal, barátokkal. Valamiért viszont barátnő keresés terén nem vagyok túl jó. Nem volt még olyan lány, akivel elmentem volna moziba vagy hasonlók, osztályomból nem is szívesen mennék el, ha valami baj lenne, akkor meg 4 évig csak zavarna. Valaki mással ismerkednék, de nem nagyon tudok olyan helyet sem, interneten pedig nem szívesen chatelnék, higy talizzunk valahol. Velem van a baj? Mit kéne tennem, hogy találhak barátnőt? 16/F
2019. jún. 30. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi nincs veled baj. Én is ugyanígy vagyok. Nem szeretek neten ismerkedni, de nem is az osztályban akarok pasizni. Itt a nyár, csak azt tudom ajánlani, hogy keress minél több programot. Strand, mozi, buli stb...

Sok sikert!

16/L

2019. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát majd ha valaki tetszik,akkor majd úgyis tudni fogod hogy mit kell tegyél :D amig nincs olyan aki bejön, és úgy érzed, hogy akarsz is tőle valamit, addig menj el bulizgatni spanokkal, erre arra, aztán egyszer csak úgy is lesz, aki bejön. :D
2019. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is. Szerintem nem tetszett meg annyira senki, hogy elhívd bárhová ami nembaj mert ha nem érzel semmit csak azért ne hívd el a csajt, hogy legyen valami... De fiú vagy te szinte bárhol tudsz kezdeményezni (ha mersz) ugyhogy hajrá.

16/L

2019. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!