Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nálatok befolyásolja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok befolyásolja egy fiú esélyeit kicsit is az, hogy mi a keresztneve?

Figyelt kérdés
Az köztudott,hogy egyes nevek aranyosabban hangzanak,vannak amelyek régiesek,vannak átlagosak,vannak érdesebb hangzásúak is etc.Különböző hatást váltanak ki belőlünk.Lányok nálatok befolyásolja a név,hogy össze jöttök-e az illetővel vagy sem?Nincs az bennetek mondjuk,hogy na őt Tivadarnak hívják,én egy Tivadarral nem jövök össze?Egyébként engem nem így hívnak,nekem egy másik ritka nevem van.Amikor bemutatkozok egy lánynak,és mondom a nevem,na olyankor kicsit érzem rajta,hogy igen :D.Te sem a nevemért fogsz megkedvelni engem.Persze nem biztos,hogy mindenkinek csúnya,csak akikkel eddig dolgom volt azoknak nem tetszett.19/F

2019. júl. 1. 17:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Oké,rendben!Eddig se stresszeltem amúgy :D,csak ma valahogy eszembe jutott ez a dolog.
2019. júl. 1. 21:20
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

Én alapvetően egy olyan lány vagyok, aki amennyire csak lehet, nyitottan áll a világhoz. Nem érdekel a bőrszín, a nemzetiség, a vallás, ilyesmi...

DE!

Magam sem gondoltam volna hogy valaha pont velem pont ez megtörténhet hogy a neve miatt hátrányból indítottam egy srácot. Szégyelltem is magam ezért, de mégis megtörtént. Megmagyarázni nem tudom, olyan zsigeri undor fogott el amikor elmondta a nevét 🤷😅

2019. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Utolsó!Mi volt a srác keresztneve?:D


Kíváncsivá tettél ezzel a zsigeri undor fogott el dologgal.

2019. júl. 1. 21:27
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
Én névből nem csinálnék problémát, ha nem annyira tetszik, úgyis adnék neki valami becenevet házi használatra, de vissza emiatt biztos nem utasítanám... Kivétel talán az az eset, amikor valakinek a nevéről süt a szülei szélsőséges politikai világképe vagy mentális mélysége, ami azért árulkodó, mert a gyermekük is azt a családi légkört szívta magába.
2019. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Persze hogy befolyásolja, engem már sokszor utasítottak vissza a nevem miatt, pedig semmi különös nincs benne, Dávid. Még ha valami Mordekai vagy Azrael vagy valmai ilyen lenne.... :D

Mai lányok.... :D

2019. júl. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A Domonkos tök normális név. Inkább divatos, és nem régies. Azt hittem, hogy Kálmánnak vagy Lajosnak hívnak :D Na azok inkább idősebbnek valók.
2019. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 mákostésztaextrákkal válasza:

Az egyik válaszolónak:a Dávid névvel semmi gond nincs.Szerintem cuki.Az egyik barátomat is így hívják és egyszerűen imádom.🤭

Engem nem befolyásol a neve, még baratkozásnál sem.Max.az van,hogy egy-egy névről egy olyan ember jut eszembe,akire nem jó gondolni.De akkor tuti becenevet adnék az illetőnek.Én egyelőre pl. távol maradnék a magyar nevű fiúktól,mert rossz érzést kelt bennem.De ha kedvelem,akkor el tudnám fogadni,feltéve,ha megengedi,hogy becézzem.😂

Valaki írta,hogy nomen est omen.És valóban.Az én nevem azt jelenti, újjászületett.Awhhh.😌

2019. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Domonkos szép név. Ritkán hallani, nekem pont ezért tetszik, mert egyedi és nem tucat. :)

Egyébként, kövezzetek meg, de számomra lenne olyan kereszt-, illetve vezetéknév is, ami miatt visszautasítanék egy fiút. Sajnálom, de én nem szeretném kellemetlenül érezni magam minden egyes alkalommal, mikor bemutatom valakinek a barátomat.

2019. júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A névnek (de minden másnak is a világon) az elfogadása egyéni ízlés dolga. "Ízlések és pofonok különbözők"- tartja a közmondás. Akinek valamelyik név nem tetszik, keressen más nevűt. Végül aztán "Minden zsáknak akad foltja".
2019. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2019. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!