Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés

Bátrabb lány vagyok, kezdeményeztem már fiúnál, de egyiknek sem voltam az "esete".

16 eves vagyok, 155 centi és 48 kiló, szőke hosszú hajam van és zöld szemem, szoktam sminkelni, de szerintem nem viszem túlzásba. Tűzről pattant, dinamikus lány vagyok, aki mindig kiáll magáért, elég csípős igazságérzetem van, ami sokszor kevert már bajba de mindig kikászálódtam belőle, sok barátom van, nem vagyok visszahúzódó tipus, de nem is az a hatalmas "party arc" :D

Borzasztóan ügyelek a külsőmre,mindig ápolt vagyok, jó illatú. Jól öltözködöm, nem mutatok sok bőrt. Talán kicsit komolynak..."dúrcásnak" tűnök elsőre mert nem nagyon szoktam mosolyogni, éles vonalai vannak az arcomnak tehát nem tűnök túl kedvesnek.

Pedig akiket szeretek azokkal nagyon lágy vagyok.

A környezetem legjobb iskolájába járok és orvosnak készülök, tehát van sütni valóm, mindenről van véleményem, és akik igazán ismernek nem nagyon találnak kivetni valót bennem, ezért nem értem, hogy mit csinálhatok rosszul? Kérlek titeket őszinte véleményt mondjatok rólam! A negatív de építő kritikának is örülök!



2019. júl. 7. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

21 sor

egy ember nem ennyiből áll

2019. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami biztosan van, csak még lehet nem vetted észre

Esetleg gátlástalan vagy (legalább tudsz haladni az életben)

Azok, akiket barátaidnak nevezel, inkább a haverjaid (egy barát kitér a hibáidra is... és ugye tökéletes ember nincsen)

Felmerült benned, hogy gond van veled, így az önbizalmad nincsen feltétlenül a tetőfokon (de legalább nem képzeled magadat Istennek)

Nem sértegetni szeretnélek, csak leírtam az általad nyújtott első benyomásodat (elnézést, ha bántó voltam)

2019. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Lehet hogy túl komoly vagy? A leírtak alapján csinos lehetsz, és ez nagyon fontos. Meg az is, hogy nem mutogatod magadat. Meg hogy nem vagy az a tipikus lány h elmegyek buliba és teszem magamat mindenkinek. Ezek pozitívumok, meg h okos is vagy. Lehet ezek miatt tartanak téged túl komolynak. Vagy egyszerűen csak félnek, h túl jó lennél hozzájuk. Hidd el, rengetegen vannak így ezzel, h ez a lány túl jó lenne hozzám, inkább ki is verem a fejemből a gondolatot egyből. :D Max barátként mernek tekinteni rád. Lehet hogy túl sok fiú barátod van? Szerintem semmi gond sincs veled őszintén. Maximum hogyha valóban: komoly vagy, és túl sok fiú barátod van. Sokakat zavar az is hogyha egy lány okosabb nála, céltudatosabb, sokkal jobb fiúkkal is összejöhetne. Magasság-súly tökéletes, pici és csinos vagy. Lehet hogy túl domináns vagy? Szereted megmondani másoknak a véleményedet minden áron, mindennel kapcsolatban?:D Nem ismerlek, így nem tudom mi lehet a gond veled, már ha van. Lehet h túl rámenős vagy. :D
2019. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindenkinek egyedi az ízlése!:D Lehet,hogy eddig 4 fiúnál próbálkoztál és az 5.nek lennél az "esete" Szerintem amennyit tudnál tenni ennek érdekében,hogy gyakrabban mosolyogsz,hisz az mindenkinek jól áll,jobb kisugárzást ad:D Esetleg egy picit nyithatnál az új emberek felé mosollyal, egy kevés kedves gesztussal. Mindenestre a leírtak alapján nagyon szimpatikunsak tűnsz számomra.:D Remélem tudtam segíteni:) 16/F
2019. júl. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég határozottnak és temperamentumosnak tűnsz és ez "elriaszthatja" a fiúkat kicsit háttérbe szorítva érezhetik magukat. Vagy tudják hogy veled csak komolyba lehet gondolkodni de ők úgyse érnék meg. Biztos rátalálsz majd valakire probálj kicsit elengedettebb lenni (de csak amennyire beked még komfortos)
2019. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!